ستاره ایرانی آلکماربا پاس گل تماشایی بازگشت

جهان بخش

جهانبخش هلند در بازگشت دوباره به ترکیب پاس گل زیبایی مقابل توئنته داد و نقش مهمی در پیروزی تیمش پس از دو هفته ناکامی داشت.


به گزارش اسکای سه:

در آخرین دیدار شب دوم بازی‌های هفته هفدهم لیگ اردویسه هلند تیم‌های توئنته و آلکمار از ساعت 23:15 شنبه شب در ورزشگاه گرولش وسته مقابل هم قرار گرفتند که علیرضا جهانبخش پس از پنج مسابقه دوری از ترکیب اصلی، در جمع 11 نفر ابتدایی آلکمار حضور داشت.

نیمه اول این مسابقه بدون گل خاتمه یافت اما بعد از بازگشت تیم‌ها به زمین، جهانبخش پس از دریافت توپ، با سر توپ روی پای تماشایی و پاس فنی از گوشه سمت راست محوطه جریمه و از بین دو مدافع توئنته، ووت ورگوست را در موقعیت خوبی قرار داد و او پس از فرار تند و تیزی که داشت در شرایطی درازکش موفق به گلزنی شد و آلکمار را در دقیقه 46 پیش انداخت.
اینس اونال ترکیه‌ای در دقیقه 68 گل تساوی را برای توئنته به ثمر رساند اما در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده پیت بیژن مدافع جوان این تیم دروازه خودی را باز کرد تا آلکمار در آخرین لحظه به 3 امتیاز برسد.

جهانبخش در این مسابقه 90 دقیقه در ترکیب آلکمار حضور داشت.
آلکمار که در دو هفته اخیر فقط یک امتیاز گرفته بود با این پیروزی 28 امتیازی شد و باوجود باقی ماندن در رده پنجم لیگ یک هلند، فاصله خود را با هیرنفین به یک امتیاز رساند و 24 امتیازی بودن و جایگاه هفتم توئنته نیز تغییری نکرد.

جهانبخش مقابل توئنته چهارمین پاس گل فصل را داد و از این حیث در رده چهارم بهترین بازیکنانی که پاس گل دادند قرار گرفت.


لینک کوتاه شده خبر :
http://sky3.ir/?p=890

بدون دیدگاه

نظر خود را برای " ستاره ایرانی آلکماربا پاس گل تماشایی بازگشت " ارسال کنید.

کامنتی وجود ندارد

کلیه حقوق برای اسکای ۳ محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.