مسئول مذاکره استقلال با بازیکنان مشخص شد

مسئول مذاکره استقلال با بازیکنان مشخص شد

هافبک آبی ها در اقدامی عجیب در نقل و انتقالات نیم فصل دوم مسئول مذاکره با چند بازیکن مورد نظر منصوریان شده است.

اسکای سه:به نظر می رسد برخی تجربه ها برای مسئولان و کادرفنی استقلال درس عبرت نشده و باز هم در صدد تکرار اشتباهات خود هستند.

رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت انتقال سجاد شهباززاده به استقلال می گوید: قرار است شنبه با این بازیکن صحبت کنیم. خسرو حیدری از طرف من با این بازیکن صحبت کرد. شهباززاده اعلام کرده است که یک‌سری مشکلاتی با باشگاه خود دارد که برای رضایت‌نامه‌اش نیاز به حل شدن این مشکلات دارد.

مدیرعامل آبی ها همچنین روز سه شنبه در پایان جلسه با منصوریان گفته بود که حیدری به واسطه دوستی که منتظری دارد برای بازگشت او به استقلال صحبت کرده و البته این موضوع نتیجه ای در بر نداشته است.

این اتفاقات در حالی رخ می دهد که آبی ها این روزها به شدت با حاشیه های پیرامون اختلاف نظر مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان دست و پنجه نرم می کنند و بسیار معتقد هستند که سنگ بنای این اختلافات مربوط به اتفاقات ابتدای فصل است که با درخواست مدیران استقلال مهدی رحمتی به واسطه دوستی با برخی بازیکنان در انتقال آنها به استقلال کمک کرد.

حال مدیران استقلال دوباره در حال تکرار کاری هستند که بسیاری آن را در دراز مدت دردسر ساز می دانند و باید دید که آیا حیدری در نیم فصل دوم به سرنوشت رحمتی دچار می شود؟

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 اسکای3. محفوظ است.
سایت زیر مجموعه شرکتIPIT