آخرین فرصت سپاهان

آخرین فرصت سپاهان

به گزارش اسکای سه  :علیرضا منصوریان بعد از شکست برابر نفت تهران برای اولین بار با سوال خبرنگاران درباره خروج از استقلال رو به رو شد. سرمربی آبی ها که دیگر باید پذیرفت نتایج او نتوانسته انتظارات هواداران را برآورده کند و او که با استقبال پنج هزار نفری به استقلال آمده بود، حالا برای بازی های این تیم نمی تواند هواداران زیادی را به ورزشگاه بکشاند.

منصوریان اما در برابر این سوال خبرنگاران واکنش جالبی داشت: «ما مستقیم می رویم. چیزی به اسم عقب نشینی در نهاد ما وجود ندارد و ما با قدرت به جلو می رویم.»

صحبتهای سرمربی جوان آبی ها شاید در روزهای ابتدایی فصل برای هواداران استقلال امیدوار کننده به نظر می رسید، اما حالا دیگر گوش هواداران به این صحبتها بدهکار نیست. استقلال جام حذفی را از دست داده، در لیگ وضعیت بسیار بدی دارد و باید پذیرفت که السد صخره ای به مراتب سخت تر از تیم های لیگ برتری است تا رویای حضور موفق در جام باشگاه های آسیا نیز برای منصوریان دور از دسترس باشد.

سرمربی استقلال نه تنها نتوانسته به وعده های خود در ابتدای فصل مبنی بر ارائه فوتبال تماشاگر پسند عمل کند، بلکه حتی قمار پر ریسک او روی کسب عنوان قهرمانی جام حذفی نیز که بعد از نتایج ضعیف استقلال به زبان آمد، نتیجه ای جز شکست نداشته است.

منصوریان که روی دوش هواداران استقلال و با موج برخاسته از سکوهای آزادی به رویای نیمکت استقلال رسیده است، با تکرار اشتباهات خود نه تنها جایگاه خود را این روزها در خطر می بیند، بلکه محبوبیت او به شکل چشمگیری نزد هواداران کاهش پیدا کرده تا حالا هزینه تغییرات روی نیمکت استقلال نیز برای مدیران این تیم به حداقل ممکن کاهش پیدا کند.

روزهای آینده و به ویژه دیدار با سپاهان نقش پررنگی در سرنوشت منصوریان خواهد داشت و سرمربی جوان آبی ها که رویای نیمکت استقلال را در فاصله چند قدم مانده به زمستان از دست رفته می بیند، امیدوار است شاید با کسب یک نتیجه مناسب برابر سپاهان و برگشت به جدول لیگ برتر، فرصت دوباره ای از هواداران بگیرد.

درباره نویسنده

217مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 sky sport news - تنها مجموعه ورزشی اسکای اسپورت نیوز در ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی