هواداران استقلال صبور باشند

هواداران استقلال صبور باشند

به گزارش اسکای سه :تیم نفت تهران فردا در چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف استقلال خواهد رفت. محمد قاضی، بهترین گلزن نفتی ها در لیگ برتر اعتقاد دارد در این مسابقه تیمش برای برد به زمین می رود.

قاضی درباره دیدار با استقلال اظهار داشت: «بازی سختی با استقلال داریم. استقلال تیمی خوب است که از کادر فنی خوبی سود می برد. به هر حال هواداران استقلال به ورزشگاه می آیند . امیدوارم بازی زیبایی باشد و ما برنده از زمین خارج شویم.»

وی درباره اینکه علیرضا منصوریان تیم نفت را «صخره» خطاب کرده است، بیان کرد: «علی آقا لطف دارند؛ او مربی بزرگی است و قبلا سرمربی نفت بوده است.به هر حال از تیم ما شناخت دارد اما تغییرات زیادی داشتیم و در گذشته نشان دادیم تیم خوبی هستیم که برای موفقیت تلاش می کنیم. فردا هم بازی سختی داریم و امیدوارم هر تیمی شایسته تر است، برنده شود.»

استقلال تغییرات زیادی داشته و نیاز است بازیکنان این تیم در ترکیب جا بیفتند. هواداران استقلال باید صبور باشند و به این تیم زمان بدهند تا بتوانند بیشتر همدیگر را ببینند و در زمین پیدا کنند. با این وجود فردا ما می خواهیم برنده بازی باشیم؛ چراکه در حذفی زود می توانیم به جام برسیم. ما تلاش زیادی انجام دادیم و اتفاقی که فردا خواهد افتاد در آینده ما تاثیرگذار است.»

مهاجم نفت درباره شانس آقای گلی اش در لیگ برتر عنوان کرد: «من مهاجم هستم و تمرکزم روی این است که آمار گلزنی ام را بالا ببرم و به تیمم کمک کنم. امسال یکی از سال هایی است که در گل های زده رقابت زیادی بین مهاجمان وجود خواهد داشت و می توانیم سال متفاوتی را شاهد باشیم. من هم سعی می کنم در امر آقای گلی تلاش کنم به موفقیت برسم.»

قاضی درباره مشکلات مالی تیم نفت تهران بیان کرد: «مشکلاتی که در انتقال مالکیت تیم از وزارت نفت به بهنام پیشرو پیش آمد، باعث شد کارمان سخت شود اما در هفته گذشته بخشی از مطالبات پرداخت شد و انشاءالله بقیه اقدامات نیز صورت می گیرد و عملکرد تیم بهتر می شود. در این شرایط ما می توانیم با آرامش بیشتر کارمان را جلو ببریم.»

درباره نویسنده

217مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 sky sport news - تنها مجموعه ورزشی اسکای اسپورت نیوز در ایران. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی