خبرهای ویژه

» انتخاب سر دبیر » جامپیرو ونتورا : ایتالیا در نیمه دوم ضعیف ظاهر شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۰:۳۵

 کد خبر: 17643
 دیدگاه‌ها برای جامپیرو ونتورا : ایتالیا در نیمه دوم ضعیف ظاهر شد بسته هستند

جامپیرو ونتورا : ایتالیا در نیمه دوم ضعیف ظاهر شد

ونتورا ضمن انتقادازتیمش دفاع کردوگفت:هیچ کس نبایدازایتالیا ناراضی باشدچون ماهمه توانمان رابروز دادیم.درنیمه اول خوب ظاهرشدیم اما در نیمه دوم عملکرد خوبی نداشتیم

جامپیرو ونتورا : ایتالیا در نیمه دوم ضعیف ظاهر شد

به گزارش اسکای3، جامپیرو ونتورا ، سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از تساوی یک بریک مقابل مقدونیه و ناامیدی کامل تیمش از صعود مستقیم به جام‌جهانی ۲۰۱۸ درباره کیفیت بازی لاجوردی‌پوشان سخن گفت.

جامپیرو ونتورا درباره بازی اظهار داشت:

در نیمه اول، چند فرصت خوب را از دست دادیم.آمادگی بدنی لازم را نداشتیم. وقتی خسته باشید، قطعا شاداب توپ نمی‌زنید و به مشکل برمی‌خورید.در این شرایط، امکان بازی بهتر از هر تیمی سلب می‌شود.در فوتبال هنگامی که یک نیمه هیچ‌گونه کار تهاجمی خاصی انجام نمی‌دهید، باید منتظر دریافت گل باشید. اگر همیشه مانند بازی با اسپانیا ظاهر شویم، قطعا شرایط خوبی خواهیم داشت.دومی ما در گروه قطعی شد اما بازی بعدی با آلبانی مهم است.امیدوارم تا زمان شروع پلی‌آف، ۴، ۵ بازیکن مصدوم ما به شرایط بازی برسند و بقیه هم در سطحی که در رقابت‌های باشگاهی توپ می‌زنند، ظاهر شوند.

ونتورا در ادامه افزود:

هیچ کس نباید از ایتالیا ناراضی باشد چون ما همه توانمان را بروز دادیم.در نیمه اول خوب ظاهر شدیم اما در نیمه دوم اصلا عملکرد خوبی نداشتیم و وقتی ضعیف ظاهر می‌شوید، باید انتظار دریافت گل را بکشید.حالا باید روز به روز بهتر شده و با قدرت در پلی‌آف به میدان برویم.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : انتخاب سر دبیر , فوتبال ایتالیا , فوتبال جهان

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات