ویژه ها
» اخبار اسلایدر » یک خبر خوشحال کننده برای پرسپولیس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۱

 کد خبر: 27649
 24 بازدید
 دیدگاه‌ها برای یک خبر خوشحال کننده برای پرسپولیس بسته هستند

یک خبر خوشحال کننده برای پرسپولیس

پرسپولیس برای اینکه رسما قهرمان لیگ شود احتیاج به تنها ۱ امتیاز دارد ولی شرایط جدول به گونه ای است که حتی بدون کسب این تک امتیاز قهرمان نشدن این تیم عجیب است.

یک خبر خوشحال کننده برای پرسپولیس

به گزارش اسکای۳، شکست در دربی به اندازه‌ای کام هواداران پرسپولیس را تلخ کرده است که شیرینی رسیدن به قهرمانی را فراموش کرده اند مخصوصا اینکه این نتیجه نه تنها با یک شکست بلکه با یک نمایش فنی ضعیف همراه بود.

 

ولی به هر روی پرسپولیس در طول فصل به گونه ای بازی کرد که اکنون فاصله زیادی با سایر رقبا پیدا کرده است. با تساوی ذوب آهن برابر پارس جنوبی و شکست پرسپولیس مقابل استقلال فاصله دو تیم اول و دوم جدول در فاصله ۵ هفته مانده به پایان رقابتها به عدد ۱۵ رسید.

 

کسب تنها یک امتیاز در دربی برای مسجل شدن قهرمانی کافی بود ولی پرسپولیس موفق به این امر نشد اما به نظر می رسد برای قهرمانی پرسپولیس احتیاجی به همین ۱ امتیاز هم نباشد . پرسپولیس در بدترین شرایط ممکن اگر در تمامی بازیها ببازد و ذوب آهن نیز بتواند هر ۵ بازی پیش رو را پیروز شود امتیاز دو تیم در عدد ۵۷ برابر خواهد بود و سرنوشت قهرمان را تفاضل گل مشخص خواهد کرد. در حال حاضر تفاضل گل پرسپولیس +۳۱ و تفاضل گل ذوب آهن +۸ است و تفاضل گل پرسپولیس ۲۳ گل از تنها رقیب باقیمانده در جدول بهتر است و ذوب آهن تنها در شرایطی می تواند قهرمان شود که همه بازیهای باقیمانده را  به طور متوسط با اختلاف ۲.۳ گل در هر بازی پیروز شده و پرسپولیس نیز در تمامی دیدارها با همین اختلاف مغلوب حریفان شود.

 

هر چند که پرسپولیس را رسما نمی توان به عنوان قهرمان لیگ هفدهم معرفی کرد ولی احتمال قهرمان نشدن این تیم در فاصله ۵ هفته به پایان لیگ نزدیک به صفر به نظر می رسد .


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار اسلایدر , فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات