برلوسکونی: شاید دوباره میلان را بخرم!

به گزارش اسکای۳، هنوز یک سال از زمان فروش کل سهام باشگاه میلان و انتقال مالکیت آن از سیلویو برلوسکونی  به یونگ‌‌هونگ لی نمی‌گذرد که این مرد ایتالیایی هوس کرده است آن را پس بگیرد.

نخست وزیر سابق ایتالیا، باشگاه میلان را در ماه آوریل سال جاری به چینی‌ها فروخت و گفته می‌شود که او به عنوان رهبر حزب «فورتزا ایتالیا» در انتخابات ریاست جمهوری ایتالیا شرکت خواهد کرد.

با این حال چیزی که برلوسکونی را برای خرید مجدد میلان وسوسه کرده پول هنگفتی است که به زودی قرار است به حساب شرکت او واریز شود.

به گزارش نشریه مساجروی ایتالیا، به دنبال شکایت شرکت رسانه‌‌ای مدیاست ایتالیا از شرکت فرانسوی ویوندی به دلیل انصراف این مسئولان آن از خرید شبکه تلویزیونی مدیاست پرمیوم تحت مالکیت برلوسکونی، قرار است غرامتی معادل ۵۰۰ میلیون یورو به حساب نخست وزیر سابق ایتالیا واریز شود.

در واقع برلوسکونی بابت فسخ شدن قرارداد مدیاست با ویوندی، ۳ میلیارد یورو غرامت طلب کرده است اما طرف فرانسوی پذیرفته ۵۰۰ میلیون یورو بپردازد و کار به دادگاه کشیده نشود. همین پول حالا برلوسکونی را وسوسه کرده است که دوباره سهام باشگاه میلان را بخرد، ادعایی که البته او به حالت مزاح آن را عنوان کرد و باید دید چقدر جدی است. او به نشریه مساجرو گفت: شاید با این پول، دوباره میلان را خریدم.