ویژه ها
» اخبار اسلایدر » قرارداد ۲ ساله رضاییان و تیم هلندی نهایی شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۳

 کد خبر: 4096
 29 بازدید
 دیدگاه‌ها برای قرارداد ۲ ساله رضاییان و تیم هلندی نهایی شد بسته هستند

قرارداد ۲ ساله رضاییان و تیم هلندی نهایی شد

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس گفت: مذاکرات ما با باشگاه هلندی نهایی شده و قرار است رضاییان برای حضور در تست پزشکی یکشنبه به این کشور برود.

قرارداد ۲ ساله رضاییان و تیم هلندی نهایی شد

به گزارش اسکای۳، رامین رضاییان بعد از جدایی از پرسپولیس این روزها با چند پیشنهاد جدی اروپایی مواجه شده است. این بازیکن که خودش نیز اعلام کرده قصد دارد از طریق یکی از بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس یعنی محمدرضا مهدوی راه رفتن به اروپا را طی کند، هفته آینده برای نهای کردن قرارداد خود با یک تیم هلندی راهی این کشور می شود.
محمدرضا مهدوی درباره آخرین وضعیت حضور رامین رضاییان در فوتبال اروپا گفت: رامین پیشنهادات خوبی از بلژیک، هلند و اتریش داشت که در نهایت به این جمع بندی رسیدیم حضور او در تیم هلندی برای آینده او خیلی بهتر است. مذاکرات ما با باشگاه هلندی نهایی شده و قرار است آنها بلیط پرواز برای حضور رامین در تست پزشکی را بفرستند تا روز یکشنبه عازم این کشور شود. پیشنهادی که آنها داده اند یک قرارداد ۲ ساله است.
وی درباره نام این تیم هلندی تاکید کرد: فعلا تا قطعی شدن حضور رضاییان در تمرینات این تیم نامی از آن نمی بریم و اما باید بگویم بازیکنان ایرانی سابقه بازی در آن را نداشته اند.
بازیکن اسبق تیم های استقلال و پرسپولیس درباره دلایل انتخاب این تیم هلندی برای مدافع ملی پوش ایران گفت: کی روش نگاه ویژه ای روی بازیکنان ایرانی دارد که در اروپا بازی می کنند ضمن اینکه در سال منتهی به جام جهانی برای رامین اهمیت زیادی دارد که در یک تیم اروپایی بازی کند، نه تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شود و در نهایت اینکه ترانسفر بازیکن به تیم های اروپایی بزرگ از تیم های هلندی راحت تر است و رضاییان بعدا می تواند پله های ترقی را طی کند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار اسلایدر , انتخاب سر دبیر , فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات