سیروس دین‌محمدی : با شرایط سخت لیگ یک را آغاز می‌کنیم

به گزارش اسکای۳، سیروس دین‌محمدی در خصوص آخرین شرایطراه‌آهن اظهار داشت:

شرایط سختی داریم، فعلا تمرین می کنیم تا برای بازی روز دو شنبه مقابل شهرداری ماهشهرآماده شویم و به احتمال زیاد در ورزشگاه صبا شهر بازی خواهیم کرد.

سیروس دین‌محمدی در خصوص اینکه آیا از نفرات جذب شده به این تیم راضی هستید یا خیر گفت:

همانطور که اطلاع دارید تیم هایی که بدهکار هستند نمی توانند بازیکنی جدیدی را ثبت کنند و این کار ما را سخت کرده است، سعی کردیم از بازیکنان جوان زیر ۲۳ سال استفاده کنیم و از بازیکن های که سال گذشته با ما قرارداد دارند استفاده کنیم، اعتقاد دارم که باید به بازیکنان جوان میدان بدیم تا بتوانند در آینده به ما کمک کنند.

سیروس دین‌محمدی همچنین در مورد شرایط مالکیت این تیم اظهار داشت:

این تیم همچنان مالک ندارد چراکه تیم در اختیار دادستانی است تا مالک مشخص شود، دادستانی به ما گفت شروع به کار کردن کنیم، ماهم در حال تمرین کردن هستیم، فقط امیدوارم که رشیدی مدیرعامل تیم راه آهن به فکر اسپانسر باشد و از مسئولین تیم خواهش می کنم که تیم را حمایت کنند.

سیروس دین محمدی ادامه داد:

راه آهن در فصل گذشته وضعیت خوبی نداشت و همین که به لیگ دسته دوم سقوط نکردیم برای ما حکم قهرمانی دارد چراکه ۱۵ بازیکن اصلی از تیم ما جدا شدند و ما با شرایط سخت تیم را با ۱۳ امتیاز نگه داشتیم.

سرمربی راه آهن در خصوص اولین بازی خود مقابل شهرداری ماهشهر گفت:

بازی سختی داریم با توجه به شرایط تیم احساس می کنم که می تونیم با این جوانانی که در اختیار داریم مثل فصل گذشته که تلاش در لیگ یک ماندیم امسال هم نتایج خوبی کسب کنیم.این را هم باید بگویم ما با ۱۱ یا ۱۲ بازیکن در حال حاضر مقابل شهداری ماهشهر بازی می کنیم و این کار برای ما سخت خواهد کرد.