ویژه ها
» انتخاب سر دبیر » عمرعبدالرحمن : باز هم می‌توانیم فینالیست شویم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۴

 کد خبر: 5888
 53 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عمرعبدالرحمن : باز هم می‌توانیم فینالیست شویم بسته هستند

عمرعبدالرحمن : باز هم می‌توانیم فینالیست شویم

عمرعبدالرحمن در رابطه با دیدار پایانی مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان می گوید برای بازی آخربرنامه داریم و با مسئولیت در این بازی به میدان می رویم.

عمرعبدالرحمن : باز هم می‌توانیم فینالیست شویم

به گزارش اسکای۳، عمرعبدالرحمن ، ستاره اماراتی ها در رابطه با شرایط فعلی خود و تیمش به اظهارنظر پرداخت، وی گفت: تمام تمرکز ما روی آخرین دیدار مرحله مقدماتی است و به دنبال این هستیم تا بتوانیم آخرین بازی را به سود خود به پایان برسانیم و راهی مرحله بعدی بازی ها شویم. برای مرحله مقدماتی یک برنامه کلی داشتیم اما در مرحله یک شانزدهم نهایی برای هر بازی با برنامه خاصی به میدان می رویم.

عمرعبدالرحمن در ادامه گفت: همه بازیکنان باید در این دیدار احساس مسئولیت کنند تا بتوانیم بهترین نتیجه را به دست بیاوریم، ما توانایی این را داریم که در سخت ترین شرایط هم بهترین نتیجه را به دست بیاوریم. پس از حضور در مرحله نهایی بازی های فصل قبل، در این دوره از بازی ها انگیزه کافی را داریم تا بتوانیم بازهم به مراحل بالاتر برویم.

عموری که در انتخابات یکی از رسانه ها به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا شناخته شده بود در این باره گفت: تمام این عناوین ابتدا به لطف خدا به دست آمد و پس از آن نیز تلاش بنده و سایر بازیکنان و هم تیمی هایم باعث شد تا بتوانم این عناوین را به دست بیاورم، همیشه برای من رسیدن به عنوانی تیمی مهم بوده و در این میان نیز توانستم به عناوینی شخصی نیز دست پیدا کنم.

عمرعبدالرحمن در این باره ادامه داد: رای هایی که مخاطبان فوتبال به من داده اند در ابتدا لطف آنها به من بوده است، آنها به من محبت کرده اند و امیدوارم که بتوانم با ادامه بازی هایم آنها را همیشه از خودم راضی نگه دارم.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : انتخاب سر دبیر , فوتبال جهان
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات