ویژه ها
» اتومبیلرانی » فدراسیون اتومبیلرانی :انتخاب سه گزینه برای شرکت در رالی خاورمیانه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۰:۱۰

 کد خبر: 15266
 19 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فدراسیون اتومبیلرانی :انتخاب سه گزینه برای شرکت در رالی خاورمیانه بسته هستند

فدراسیون اتومبیلرانی :انتخاب سه گزینه برای شرکت در رالی خاورمیانه

پس از بررسی های انجام شده توسط کمیته فنی رالی برای انتخاب تیم ایران جهت شرکت در مسابقه رالی خاورمیانه شیراز، اسامی سه راننده از سوی این کمیته اعلام شد.

فدراسیون اتومبیلرانی :انتخاب سه گزینه برای شرکت در رالی خاورمیانه

به گزارش اسکای سه : پس از فراخوان کمیته رالی برای ثبت نام از واجدین شرایط شرکت در رالی خاورمیانه و رانندگی خودروی ایران در این رویداد، شش نفر ثبت نام و فرمهای مربوطه را به فدراسیون ارسال کردند و پس از تشکیل جلسه کمیته فنی رالی در نهایت آقایان هرمز کلهر، اشکان مسگرها و محمد مهدی ابوترابیان به عنوان ٣ گزینه برتر این کمیته انتخاب شدند.
بر اساس اعلام این کمیته افراد انتخاب شده، تا پایان روز جمعه مورخ ٩۶/۶/٣ مهلت دارند خود را به کمیته رالی فدراسیون معرفی نمایند، سینا سعیدی رئیس کمیته رالی فدراسیون در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت منتخبین کمیته فنی، جهت گذراندن دوره آموزشی تئوری و عملی از روز شنبه مورخ ٩۶/۶/۴ الی ٩۶/۶/۶ به ترکیه اعزام خواهند شد، وی بیان کرد با توجه به قرارداد فدراسیون، هر نفر موظف به پرداخت ٢٠٠٠ دلار جهت انجام دوره و تست خودرو و هزینه رفت و آمد و اقامت می باشد.
سعیدی ادامه داد، در طول این دوره ٢ روزه آموزش های تئوری و عملی به رانندگان داده خواهد شد و پس از انجام تست های مختلف توسط قهرمانان رالی ترکیه از این افراد، گزینه ای که بیشترین امتیاز را بدست آورد به فدراسیون معرفی شده و در نهایت گزینه نهایی برای راندن خودروی ایرانی به طور رسمی از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد.
سینا سعیدی همچنین گفت : با توجه به توافقات صورت گرفته با شرکت تُک اسپرت ترکیه، این شرکت آمادگی خود را برای آماده سازی خودروی دوم و سوم و یا بیشتر ایران با قیمت مناسب و دارای استانداردهای بین المللی جهت اجاره به رانندگانی که علاقمندند در این رویداد شرکت نمایند، اعلام نموده که برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توان به کمیته رالی مراجعه کرد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اتومبیلرانی , اخبار اسلایدر , انتخاب سر دبیر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات