ویژه ها
» اخبار اسلایدر » پیشنهاد تیم قطری در دستان مهدی طارمی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۱

 کد خبر: 8448
 27 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پیشنهاد تیم قطری در دستان مهدی طارمی بسته هستند

پیشنهاد تیم قطری در دستان مهدی طارمی

شنیدیم حمد بن سحیم آل‌ثانی مالک باشگاه القطر (نادی‌القطر سابق) که عضوی از خانواده سلطنتی این کشور است شیفته سبک بازی مهدی طارمی است.

پیشنهاد تیم قطری در دستان مهدی طارمی
به گزارش اسکای۳، در سال‌های اخیر قطری‌ها سرمایه‌گذاری عظیمی درفوتبال انجام داده‌اند که میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ را موجه جلوه دهند.

در این راستا ستاره‌های شناخته شده‌ای همچون ژاوی ارناندس نیز به لیگ ستارگان قطر رفت تا این کشور را به نوعی کانون توجه فوتبال‌دوستان کند. قطری‌ها از ستارگان آسیایی هم غافل نیستند. به طور مثال می‌توان به پیشنهاد جدید باشگاه قدیمی القطر به مهدی طارمی ستاره پرسپولیس اشاره کرد.

شنیدیم حمد بن سحیم آل‌ثانی مالک باشگاه القطر (نادی‌القطر سابق) که عضوی از خانواده سلطنتی این کشور است شیفته سبک بازی مهدی طارمی است.

مالک باشگاه القطر از مدیران باشگاهش خواسته است به هر شکلی که شده ستاره ایرانی را استخدام کنند.

باشگاه القطر همان نادی‌القطر سابق است که بازیکنان ایرانی بزرگی همچون ناصر محمدخانی، حمید درخشان، هادی عقیلی، علی کریمی و مرتضی کرمانی‌مقدم در آن توپ زده‌اند.

پیش‌تر نوشتیم القطری‌ها برای جذب مهدی طارمی دست به دامان ناصر محمدخانی شده‌اند. محمدخانی و القطری‌ها تصور می‌کردند قرارداد مهدی طارمی با پرسپولیس به اتمام رسیده و او بازیکن آزاد محسوب می‌شود. بنابراین پیشنهاد اولیه به طارمی مبلغ ۵/۱ میلیون دلار بود اما در ادامه قطری‌ها ۵۰۰ هزار دلار هم روی آن گذاشتند!

جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید باشگاه القطر حاضر است یک میلیون دلار هم بابت صدور رضایتنامه مهدی طارمی به باشگاه پرسپولیس بپردازد. اما این وسط یک مشکل بزرگ وجود دارد؛ بی‌میلی مهدی طارمی به بازی در لیگ ستارگان قطر!

مهدی طارمی معتقد است که لیگ ستارگان قطر لیگی سطح پایین است و حضور در آن ممکن است به موقعیت او در تیم ملی لطمه بزند.

آقای گل ایران در تیم کارلوس کی‌روش جایگاه ثابت و مناسبی پیدا کرده و به همین خاطر بار دیگر به واسطه القطر گفته است: «نه، به قطر نمی‌روم!» طارمی می‌خواهد تا پایان قراردادش در پرسپولیس بماند و سپس با درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به یکی از لیگ‌های معتبر اروپایی برود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار اسلایدر , انتخاب سر دبیر , فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات