بوبان: میلان بازیکنان سطح بالایی به خدمت نگرفته است

به گزارش اسکای۳، باشگاه میلان یکی از فعال‌ترین باشگاه‌ها در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی جاری بوده است و برای جذب آندره سیلوا، هاکان چالهان‌اوغلو، متئو موساکیو، ریکاردو رودریگس، فرانک کسیه و فابیو بورینی در حدود ۱۰۰ میلیون یورو هزینه کرده است.

زوونیمیر بوبان در انتقاد از وضعیت به وجود آمده در مورد آینده دروازه‌بان ۱۸ ساله میلان به روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا گفت: دوناروما؟ برای او متأسفم. نمی‌خواهم از این آشفتگی استفاده کنم و جی‌جی را بیازارم، اما چه کسی مسئول این وضعیت به وجود آمده است؟ افراد سطح پایین، به خصوص آنهایی که دور و اطراف دوناروما هستند.

معاون دبیرکل فیفا که به نظر از دست مینو رایولا، مدیربرنامه‌های دوناروما ناراحت است، افزود: فوتبال باید تغییر کند. ما از بازار نقل‌وانتقالات و مدیربرنامه‌ها بیزار هستیم. آنها می‌خواهند قانون‌گذاری کنند. به نظرم باید مقرراتی در این رابطه وضع شود.

اسطوره باشگاه میلانها در انتقاد از عملکرد میلانی‌ها در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی جاری اظهار داشت: عملکردمیلان در نقل‌وانتقالات من را خیلی متقاعد نکرده است، آنها بازیکنان سطح بالایی به خدمت نگرفته‌اند. دوست دارم بهترین بازیکنان را در میلان ببینم که البته همیشه دیدن این موضوع دشوار است.