آینده سرمربی چلسی در گرو پیروزی مقابل بارسلونا

به گزارش اسکای۳، نتایج چلسی «آنتونیو کونته» سرمربی ایتالیایی تیم را در آستانه اخراج قرار داده است. چلسی دوشنبه شب مقابل واتفورد با نتیجه چهار بر یک مغلوب شد.
گمانه زنی ها در مورد آینده آنتونیو کونته مدتها از زمان ماجرای جدایی «دیه گو کاستا» در فصل تابستان مطرح بود. اما رابطه کونته با بقیه اعضای تیم او را از این شرایط دشوار نجات داد.
اما اکنون بازیکنان هم اعتماد خود را به سرمربی تیم از دست داده اند و از افت ناگهانی نتایج و سیاست او در انتخاب بازیکنان ناامید شده اند. به این ترتیب دیدار چلسی مقابل بارسلونا آخرین فرصت برای نجات کونته است.
در حال حاضر چلسی با اختلاف ۱۹ امتیاز کمتر از منچسترسیتی با ۵۰ امتیاز در رده چهارم جدول لیگ برتر انگلیس است. چلسی با این نتایج در کورس قهرمانی لیگ فوتبال جزیره قرار ندارد و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده حداقل الزام است.
اما ممکن است آبراموویچ مدت طولانی صبر نکند و براساس گزارش هایی که در انگلیس منتشر شده، «گاس هیدینک» می تواند به صورت موقت مسئولیت هدایت آبی های لندن را تا فصل تابستان و انتصاب لوئیس انریکه به عهده بگیرد.
کونته خاطر نشان کرده است که استعفا نمی کند، اما نارضایتی در رختکن چلسی افزایش یافته است.
براساس گزارش ها، آبراموویچ از ماه اکتبر بدنبال یافتن جانشینی برای کونته بوده است. اگر کونته نتواند راهی برای عبور از سد بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا بیابد، مالک باشگاه ممکن است در نهایت او را کنار بگذارد.