ویژه ها
» فوتبال انگلیس » اتلتیکومادرید به دنبال جذب دیاز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۵

 کد خبر: 27172
 29 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اتلتیکومادرید به دنبال جذب دیاز بسته هستند

اتلتیکومادرید به دنبال جذب دیاز

ماریانو فصل فوق العاده‌ای را در فرانسه سپری می‌کند.اتلتیکو مادرید قصد دارد در تابستان آتی برای خرید ماریانو دیاز ، مهاجم ۲۵ ساله اسپانیایی المپیک لیون اقدام کند.

اتلتیکومادرید به دنبال جذب دیاز

به گزارش اسکای۳، اتلتیکو مادرید قصد دارد در تابستان آتی برای خرید ماریانو دیاز ، مهاجم ۲۵ ساله اسپانیایی المپیک لیون اقدام کند.

به گزارش as، اتلتی از مدتی پیش برای تقویت تیمش برنامه ریزی کرده و در ابتدا قصد به خدمت گرفتن یک مهاجم را دارد. گرچه آنها هم اکنون چهار مهاجم را در ترکیب شان دارند اما جدایی احتمالی گریزمان، تورس و گامیرو در پایان فصل، مدیران باشگاه را به فکر انداخته است. یکی از گزینه‌هایی که اتلتی کاملا پیگیر به خدمت گرفتنش است، ماریانو دیاز، مهاجم سابق رئال مادرید است.

مهاجمی که در تابستان گذشته از رئال مادرید به المپیک لیون پیوست و فصل فوق العاده‌ای را با زدن ۱۶ گل در همه رقابت‌ها سپری می‌کند و به یکی از پدیده های لوشامپیونه تبدیل شده است. دیاز ۲۵ ساله که در قراردادش هیچ بند بازخریدی به چشم نمی‌خورد، در مصاحبه‌هایی که داشته، هیچ دری را به روی آینده‌اش نبسته و بعید نیست او را در پیراهن همشهری رئال ببینیم. کهکشانی‌ها تنها درصدی از انتقال او به تیم دیگری را در اختیار دارند.

اتلتی ظاهرا قصد دارد برای ارزان تر شدن انتقال، گامیرو را به عنوان بخشی از قرارداد به لیون واگذار کند. مهاجمی که در کشورش همواره با روی باز از او استقبال شده است.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال انگلیس , فوتبال جهان
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات