ویژه ها
» فوتبال انگلیس » اسطوره یونایتد به انتقاد از رفتار گواردیولا پرداخت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۲:۰۰

 کد خبر: 25933
 24 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اسطوره یونایتد به انتقاد از رفتار گواردیولا پرداخت بسته هستند

اسطوره یونایتد به انتقاد از رفتار گواردیولا پرداخت

تصمیم گواردیولا برای رفتن با نیمکتی ناقص به برنلی، برای نویل جای تعجب داشته است.

اسطوره یونایتد به انتقاد از رفتار گواردیولا پرداخت

به گزارش اسکای۳، عصر امروز دو تیم برنلی و منچسترسیتی در حالی در ورزشگاه ترف مور به مصاف هم رفتند، که پپ گواردیولا سرمربی سیتیزن ها، تنها شش بازیکن را بر روی نیمکت تیمش نشانده بود؛ در حالی که حتی در صورت کمبود گزینه ها، می توانست به جوانان تیمش فرصت دهد.

به گزارش سایت گل، این اقدام عجیب گواردیولا با تساوی ۱-۱ در خانه برنلی، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. گری نویل، کارشناس اسکای در این باره گفته است:

فکر می کنم این یک شوخی باشد؛ کاملا فکر می کنم این یک شوخی است. مربی تیم پایه منچسترسیتی باید با او تماس بگیرد و بگوید چه کسی لایق این پاداش بود؟ باید از او بپرسد چه کسی در این فصل خوب بازی کرده و چه کسی به سختی تلاش کرده است؟ اصلا تیم دوم به کنار؛ اگر حتی آن ها دیروز بازی کرده اند، می شد یکی از آن ها را آورد و روی نیمکت نشاند. یک جوان را با خودت می بردی که در این سفر با تیم باشد، به تدارکات تیم کمک کند و تجربه یک مسابقه لیگ برتری را به دست بیاورد.

او در تکمیل گفته هایش افزود:

با این وضع، مربی آکادمی یا تیم رزرو منچسترسیتی باید به این فکر بیافتد که در حال وقت تلف کردن است. صرف نظر از هزینه ای که آن ها کرده اند، نشاندن تنها شش نفر روی نیمکت، از دید من یک نوع حرکت اعتراضی است. نمی دانم چرا او چنین تصمیمی گرفته است. او مربی کاملا خارق العاده ای است و با تیمش کاری کرده، کارستان و از طرفی عملکرد تیم هم کاملا فوق العاده بوده است. چنین چیزهایی مقام مربی را پایین می آورد. او نیازی به انجام چنین کارهایی ندارد.

از نظر نویل، حتی نیازی نبوده که بازیکنی جوان برای تیم به میدان برود.

نیازی نبود آن یار جوان را به بازی بفرستد؛ می توانست تنها او را روی نیمکت بنشاند تا در سفر با تیم، تجربه کسب کند. به جای مصاحبه کردن با این مضمون که: «من بازیکن کافی در اختیار ندارم» او می توانست بگوید که بازیکنی را از تیم پایه به تیم اصلی آوردم، که این فصل شگفت انگیز بوده. از دید من بار دیگر فرصتی برای پرورش تیم پایه شگفت انگیز منچسترسیتی از دست رفت. نمی دانم چرا او داستان بازیکن نداشتن را سر هم می کند. همراه نبردن بازیکن جوان با خود، اقدامی به واقع کوته بینانه است. به شما تضمین می دهم دیدن نیمکت شش نفره تیم او، مربی تیم پایه و رزرو منچسترسیتی را دسلرد خواهد کرد؛ این را به شما تضمین می دهم.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال انگلیس , فوتبال جهان
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات