بازی پر گل رئال در برابر یوونتوس

به گزارش اسکای۳ :

یکی از ویژگی های اصلی کریس رونالدو در همه این سال ها که تعجب بسیاری را به همراه داشته، پرش های فوق العاده اوست که نشان از آمادگی بدنی بالای او دارد. در سال ۲۰۱۳ بود که او در دیدار مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان، با یک ضربه سر به یادماندنی دروازه حریف را باز کرد. نکته قابل توجه، ارتفاعی بود که او برای زدن این ضربه سر از زمین برداشت.

رونالدو در حالی این ضربه سر را زد که سر پاتریس اورا، مدافع منچستریونایتد، تقریبا کنار زانوهای او قرار داشت؛ بعدا مشخص شد که ستاره رئال برای زدن این ضربه سر، ۲.۹۳ از زمین فاصله گرفته است.

در دیدار شب گذشته هم رونالدو بار دیگر قابلیت عجیبش برای پرش و زدن ضرباتی که کمتر بازیکنی توانایی آن را دارد، به نمایش گذاشت. بعد از اینکه بوفون ضربه لوکاس واسکس را دفع کرد، توپ در سمت راست به دنی کارواخال رسید و او هم با یک سانتر، توپ را به محوطه جریمه رئال فرستاد.

اینجا بود که رونالدو یکی از لحظات جادویی اش در لیگ قهرمانان را ثبت کرد. در حالی که دی شیلیو با قدی حدود ۱.۸۲ قصد داشت توپ را با ضربه سر بزند، رونالدو با پرشی استثنایی، توپ را در حالی که دو متر و ۲۳ سانتی متر از زمین فاصله داشت، با یک ضربه برگردان دیدنی تبدیل به گل کرد. این گل به اندازه ای دیدنی بود که حتی هواداران یوونتوس را وادار به تشویق کرد و زین الدین زیدان را هم متعجب کرد.