بوسکتس : با نتایجی خوب به بازی با چلسی رسیدیم

به گزارش اسکای۳، سرخیو بوسکتس ، هافبک تدافعی بارسلونا از پیروزی خارج از خانه و دشوار این تیم مقابل ایبار می‌گوید.

آبی اناری‌ها پس از دو تساوی پی در پی، در آستانه بازی با چلسی در یک بازی دشوار در ایپوروا به مصاف ایبار رفتند. در نهایت علی‌رغم نمایش شجاعانه میزبان، این تیم والورده بود که به استفاده از دو موقعیتش توسط سوارز و آلبا، به پیروزی رسید. به گزارش مارکا، بوسکتس پس از بازی گفت:

با اعتماد به نفس و با نتایجی خوب به بازی با چلسی رسیدیم. اما این چیزها در آن بازی به ما کمکی نخواهد کرد. چلسی تیم بزرگی است و واضح است که سه شنبه به دردسر خواهیم افتاد. ۱۸۰ دقیقه با چلسی بازی داریم و صادقانه بگویم با توجه به اینکه سه شنبه در لندن بازی داریم، ترجیح می‌دادیم یک روز زودتر و روز جمعه با ایبار بازی کنیم. گرچه نمی‌دانم بحث‌های تلویزیونی چنین اجازه‌ای به مدیران می‌داد یا نه. اما اگر این اتفاق می‌افتاد، برای ما خیلی بهتر می‌بود. بازی با چلسی، یک بازی دشوار دیگر است و حریف، سبک متفاوتی دارد. اما هیجان زده‌ایم و می‌خواهیم سه شنبه وظایفمان را به درستی انجام دهیم.

ایبار:

باید به نتایج اخیر این تیم هم توجه کرد. این تیم پنج گل به سویا زده. ایبار به سبک خاصی بازی می‌کند و در طول بازی ریسک پذیری بالایی نشان می‌دهد. آن قدر که می‌خواستیم، مالکیت توپ را در اختیار نداشتیم اما شانس گلزنی چرا. ایبار توپ را در اختیار داشت اما نتوانست موقعیت گلزنی چندان جدی خلق کند. اخراج اوریانا به ما کمک کرد اما نگرش ایبار در تمام طول بازی عوض نشد.

به این نکته هم باید توجه کرد که با توجه به تقویم فشرده‌ای که در ماه ژانویه با کوپا دل ری داشتیم، خستگی تیم یک موضوع عادی است. در لالیگا هم کسی به شما پیروزی را تعارف نمی‌کند و همه تیم‌ها گزینه‌هایی دارند. از سوپرکاپ اسپانیا تا اینجا شکست ناپذیر بوده‌ایم و البته طبیعی است که در این بازی‌ها، نمایش‌های نسبتا بدی هم داشته باشیم.