تباس : مسی با بارسلونا قرارداد دارد و همین حالا هم آن را تمدید کرده است

به گزارش اسکای۳، خاویر تباس ، رئیس لالیگا می‌گوید اگر فریب نخورده باشد، لیونل مسی همین حالا هم با بارسلونا قراردادش را تمدید کرده است. تباس می‌گوید فکر نمی‌کند رونالدو در تابستان ازرئال مادرید جدا شود.

فوق ستاره آرژانتینی بنا به گفته و اعلام باشگاه، در تابستان قراردادش را برای چهار سال دیگر و تا سال ۲۰۲۱ تمدید کرده اما به دلیل فشرده بودن تقویم، هنوز فرصت نکرده تا با حضور در دفتر جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه، مراسم سنتی امضای قرارداد و گرفتن عکس یادگاری را انجام بدهد. به تاخیر افتادن این مراسم، موجب به وجود آمدن شایعات بسیار زیادی پیرامون آینده مسی شده که قراردادش تا انتهای همین فصل اعتبار دارد.

به گزارش mundodeportivo، خاویر تباس در این باره می‌گوید:

مسی با بارسلونا قرارداد دارد و همین حالا هم آن را تمدید کرده است. قراردادها وقتی رسمی و لازم الاجرا می‌شوند که طرفین آن را امضا کنند و اعلام شدن یا نشدنش، تغییری در آن به وجود نمی‌آورد. و مسی قرارداد جدیدش را امضا کرده است. اگر مرا فریب نداده باشند، او تمدید کرده است!

تباس واکنش جالبی هم به شایعه روز فوتبال اسپانیا که جدایی رونالدو از رئال مادرید در تابستان پیش رو باشد، نشان داد. شب گذشته بود که برنامه تلویزیونی ال چیرینگیتو مدعی شد کریستیانو به پرز اعلام کرده در پایان فصل از رئال مادرید جدا می‌شود. گفته شده فوق ستاره پرتغالی معتقد است باشگاه، حمایت و احترام لازم را از او به عمل نیاورده است. تباس در این باره هم گفت:

رونالدو در ژوئن از رئال می‌رود؟ نمی‌دانم. این، نوزدهمین باری است که او از رفتن حرف می‌زند! پس من حرفی در این باره نخواهم زد. او با رئال قرارداد دارد و فکر نمی‌کنم دورانش در این تیم در پایان فصل به اتمام برسد. امضای قرارداد به معنای پایبندی به آن تا روز آخر است.