ویژه ها
» فوتبال انگلیس » تمجید ویزه لمپارد از کریستنسن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۸

 کد خبر: 26885
 22 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تمجید ویزه لمپارد از کریستنسن بسته هستند

تمجید ویزه لمپارد از کریستنسن

آندریاس کریستنسن ، مدافع ۲۱ ساله دانمارکیچلسی نمایش های بسیار خوبی در خط دفاعی آبی ها ارائه داده است و این موضوع باعث شده که فرانک لمپارد، اسطوره چلسی به تحسین وی بپردازد.

تمجید ویزه لمپارد از کریستنسن

به گزارش اسکای۳، آندریاس کریستنسن ، مدافع ۲۱ ساله دانمارکیچلسی نمایش های بسیار خوبی در خط دفاعی آبی ها ارائه داده است و این موضوع باعث شده که فرانک لمپارد، اسطوره چلسی به تحسین وی بپردازد. لمپارد در مصاحبه با ایونینگ استاندارد، کریستنسن را به خوبی ویرجیل فن دایک دانست:

حتی اگر ویرجیل فن دایک به چلسی می آمد، آندریاس کریستنسن، بازیکنی است که می توانست با هر شرایطی کنار بیاید. وقتی که در چلسی بودم، در کنار کریستنسن تمرین کرده بودم و همه ما در تیم از توانایی های او آگاه بودیم. او در سن شانزده سالگی به تمرینات تیم اصلی ملحق شد و عملکرد بسیار چشمگیری داشت. برخی از بازیکنان جوان اماده افزایش سرعت در بازی خود و تصمیم گیری در هنگام به دست آوردن توپ نبودند اما کریستنسن در همان سن کم با آرامش و آگاهی ای که داشت توانست در مسیر درست حرکت کند. کریستنسن، با توجه به سن کم و استعداد بالایی که دارد، ارزش پول بسیار زیادی را دارد. چلسی با او قراردادی طولانی مدت دارد و کریستنسن هیچ جایی نخواهد رفت. چلسی او را نخواهد فروخت. آماده شدن مجدد کریستنسن، مهم است زیرا او بازیکنی کلیدی برای چلسی است و اکنون، برهه سختی از فصل برای این تیم است.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال انگلیس , فوتبال جهان
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات