توجیه عجیب امری پس از باخت سنگین برابر رئال مادرید

به گزارش اسکای۳، رئال مادرید موفق شد در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، با نتیجه ۳-۱ پاری سن ژرمن را شکست دهد. اونای امری پس از بازی در کنفرانس خبری حاضر شد:

احساسات متناقضی دارم. زمانی در نیمه اول بهتر بودیم و ۱-۰ جلو افتادیم. بعد داور یک تصمیم بسیار شک برانگیز گرفت و برای آنها پنالتی اعلام کرد و بازی ۱-۱ شد. بعد از آن، ما در کنترل و بازی با توپ بهتر از آنها بودیم و تمام مدت در پی زدن گل دوم بودیم. یک تصمیم بحث برانگیز باعث شد زمینه برای کامبک رئال مادرید فراهم شود. با آن گل، آنها انگیزه گرفتند و نتیجه ۳-۱ شد.

کامبک رئال مادرید؟

اونای امری گفت:

نتیجه عادلانه نبود. بعد همچنین در یک صحنه روی شوت رابیو، توپ در محوطه جریمه به دست راموس برخورد کرد. بازیکنان این را می گفتند. من دقیقا ندیدم. داور باید بداند که شغلش همین است. زمانی که پنالتی می بیند، باید سوت بزند.

بازی رئال مادرید؟

مادرید می تواند با انتقال سریع توپ به شما ضربه بزند. مهم نیست نتیجه عادلانه بود یا چطور رقم خورد. باید همه چیز را آنالیز کنیم. اگر کمی دقیق تر کار می کردیم و داور بهتر سوت می زد، می توانستیم حداقل یک تساوی به دست آوریم و یا حتی پیروز شویم.

حالا شانس مادرید بیشتر است؟

اونای امری گفت:

آنها شانس بیشتری دارند زیرا آخرین قهرمان لیگ قهرمانان هستند و همچنین در چهار سال اخیر، سه بار قهرمان شده اند اما ما می توانیم مقابل آنها پیروز شویم.