زیدان مجبور به عذر خواهی از این ستاره شد !

به گزارش اسکای۳، زین الدین زیدان ، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با آلاوز شرکت کرد.

کهکشانی‌ها که بار دیگر به اوج برگشته‌اند و در چند هفته اخیر روی مسیر پیروزی قرار داشته‌اند، فردا در هفته بیست و پنجم لالیگا در سانتیاگو برنابئو میزبان آلاوز هستند. تیمی که با آمدن آبلاردو فرناندز متحول شده و نتایج بسیار خوبی می‌گیرد. به گزارش مارکا، زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت:

اول از همه ما بابت اتفاقی که در بیرون سن مامس رخ داده، متاسفیم. مرگ یک پلیس و غم خانواده‌اش و کمک و فکر کردن به آنها اکنون مهم ترین چیز است. درباره بقیه مسائل من حرفی ندارم. در هیچ کجا موافق خشونت نیستم. برخی باشگاه‌ها حضور اولتراها را ممنوع کرده‌اند و طبیعتا هر باشگاهی به دنبال ایجاد بهترین شرایط برای هوادارانش است و هیچ کس موافق خشونت نیست.

به تیمم افتخار می‌کنم. به خاطر شخصیتش. اینکه توانسته در ۶ بازی، ۲۶ گل بزند و این اتفاق زیبایی است. حالا وظیفه ما این است که این روند را در بازی فردا هم ادامه بدهیم. مقابل حریفی که شناخت خوبی از آن داریم و می‌دانیم که کار سختی خواهیم داشت. آلاوز چهار بازی از پنج بازی اخیرش را برده و می‌دانیم که تیمی نیست که تسلیم شود. به خصوص پس از تغییر مربی، متحول شده است. تلاش می‌کنیم تا بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

آینده BBC؟

من همیشه در کنار بازیکنانم خواهم بود.

وضعیت خودم؟

زندگی همین است. در فوتبال مهم این است که همیشه تحت هر شرایطی بیشترین تلاش را برای تیم تان به کار بگیرید و این دقیقا همان کاری است که سعی می‌کنم انجامش بدهم. ۴۲ سال از عمرم در فوتبال بوده‌ام و زندگی‌ام همین است. چیزی که در این همه سال آموخته‌ام این است که همیشه به سختی تلاش کنید. بقیه فاکتورها را نمی‌توان برای همیشه کنترل کرد و همه چیز همیشه روی روال قرار ندارد. در این سال‌ها چیزهای زیادی آموخته‌ام چون به حرف بقیه گوش می‌کنم. هستند کسانی که به دیگران گوش نمی‌کنند.

پاری سن ژرمن؟

به بازی با پاریس فکر نمی‌کنم و فعلا تمرکزم روی بازی فرداست.

بیل:

گرت بازیکن مهمی برای تیم است و همیشه خواهد بود. شما رسانه‌ها هر روز به وضعیت یک بازیکن ایراد می‌گیرید اما برای من به عنوان مربی، وضعیت تمام تیمم مهم است. الان بازیکنانی هستند که تا بدین جای فصل تقریبا بازی نکرده‌اند اما هر روز به خوبی تمرین می‌کنند. من همه را در ذهنم دارم. نمی‌دانم که آیا گرت عصبانی است یا نه. باید از خودش بپرسید. اما او خوب تمرین می‌کند و در بازی تیم مشارکت دارد و من هم نمی‌خواهم دوباره او را به خاطر مصدومیت از دست بدهم. پس مجبورم از او مراقبت کنم. امیدوارم دیگر مصدوم نشود اما برای بازی کردن آن هم در این تقویم فشرده که هفته‌ای دو بازی داریم، باید آماده باشد تا دوباره احساس درد نکند. تا پایان فصل روی هر ۲۵ بازیکنم حساب می‌کنم چون فوتبال عوض شده.

تعویض سبایوس، ۳۰ ثانیه مانده به پایان بازی:

می‌دانم و احساس بسیار بدی درباره این تصمیم دارم. واقعا متاسفم. این را به خود او نیز گفته‌ام. از داشتن دنی خوشحالم و او شخص فوق العاده‌ای است و کیفیت بسیار بالایی دارد. به یاد دارم که در نیم فصل اول او مقابل آلاوز خیلی خوب بازی کرد. از داشتنسبایوس خوشحالم و مطمئنم که خوب کار خواهد کرد.