سوارز : کوتینیو چیز های زیادی به بارسا اضافه می کند

به گزارش اسکای۳، لوییس سوارز می‌گوید متقاعد شده که فیلیپهکوتینیو چیزهای زیادی به بارسلونا اضافه خواهد کرد.

کوتینیوی ۲۵ ساله پس از کش و قوس‌های فراوان در تابستان، نهایتا موفق شد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به خواسته‌اش برسد و پیراهن بارسلونا را بر تن کند. گران ترین خرید تاریخ بارسا که نمی‌تواند در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند، تاکنون یک گل برای تیمش زده و به مرور در حال جا افتادن است. به گزارش mundodeportivo، در چنین قابی، لوییس سوارز که در لیورپول هم تیمی کوتینیو بود و حالا دوباره با او در یک رختکن است، درباره کوتینیو شخصیتش می‌گوید:

اولین بار در ژانویه ۲۰۱۳ فیلیپه را ملاقات کردم. وقتی به لیورپول آمد هنوز خیلی جوان بود. او در حالی به لیورپول آمد که در اینتر به دلیل مصدومیت‌ها، نتوانسته بود زیاد بازی کند. در لیورپول اما مربی از روز اول نشان داد که به کوتینیو اعتقاد دارد و البته فیلیپه هم خیلی خوب به رختکن تیم اضافه شد. در لیورپول گروه بسیار خوبی داشتیم. من، لوکاس لیوا، سباستین کوتس و فیلیپه که همگی در یک محله زندگی می‌کردیم و همسران مان نیز با هم رفت و آمد داشتند. با هم بودیم و برای شام خوردن بیرون می‌رفتیم. با این گروه، همه چیز آسان بود.

وقتی به بارسا آمدم از جرارد خواستم که حواسش به کوتینیو باشد اما او هم بعدا به گالکسی آمریکا رفت و فیلیپه مجبور بود مسئولیت پذیر باشد. فیلیپه انسان بسیار خجالتی و ساکت است و نیاز دارد تا اعتماد به نفس پیدا کند. البته او وقتی در زمین باشد، کیفیتش را نشان می‌دهد. تفاوت شخصیتی او نسبت به بچه‌ای که زمانی به لیورپول آمد تا الان، برای من ملموس است. متقاعد شده‌ام که او چیزهای زیادی به بارسا اضافه خواهد کرد. هم در بعد ورزشی هم شخصیتی. او کیفیتی دارد که تفاوت‌ها را رقم می‌زند. در اولین بازی‌اش دیدیم که شخصیت بالایی دارد. در رختکن نیز او رابطه بسیار خوبی با بقیه دارد و رفتارش کاملا موردپسند هم تیمی‌هاست. ما برای چنین جزئیاتی وقتی بازیکن جدیدی به تیم می آید، ارزش زیادی قائلیم.