مونتلا : اگر بازی را بررسی کنیم، از اول تا آخر بازی را کنترل کردیم

به گزارش اسکای۳، میلان در بازی برابر تورینو با نتیجه ۰-۰ متوقف شد تا همچنان به روند بدش ادامه دهد. پس از بازی، وینچنزو مونتلا در مقابل دوربین خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد.

اگر بازی را بررسی کنیم، از اول تا آخر بازی را کنترل کردیم. شش یا هفت موقعیت مسلم گلزنی داشتیم و به همان تعداد در ضربات پایانی اشتباه کردیم. به جز دقایق پایانی، به یاد ندارم تورینو به سمت دروازه ما شوت زده باشد. بیشتر از این نمی توانم از تیم چیزی بخواهم جز اینکه آرام تر و متمرکز تر باشند. مهاجمان ما فعلا اعتماد به نفس خوبی ندارند. حس کردم دروازه حریف طلسم شده بود.

مهاجمان تیم فرصت سازی کردند. نمایش تیم را دوست داشتم ولی خب یک برد، عصر یکشنبه را دلپذیر می کرد. سیریگو درون دروازه درخشید. هواداران حق دارند پیروزی بخواهند. تیم هرگونه واکنشی را می پذیرد. مهاجمان بزرگی داریم که جوان هستند. هیچ افسوسی نداریم. این بازیکنان پیشرفت می کنند. بعضی از آن ها به جو سن سیرو عادت نکرده اند ولی درست خواهد شد. سیستم ۱-۲-۴-۳ یا ۲-۵-۳ یک ماه است که پایه کارمان بوده. امروز چهارمین وینگ بک خود را در اختیار نداشتیم و این مشکل ساز خواهد بود.

آندره سیلوا می تواند کمتر با توپ بازی کند. او مهارت خارق العاده ای در جدال های رو در رو دارد. هنوز پتانسیل او را ندیده ایم ولی خب ۲۱ سال دارد و باید در مورد او صبور باشیم. بونوچی و کسیه عالی بودند. کالینیچ نیاز دارد که گل بزند و به این روند پایان دهد. فکر می کنم حمایت گرم هواداران می تواند او را کمک کند.