واکنش ستاره طلایی لیورپول پس از درخشش مقابل پورتو

به گزارش اسکای۳، سادیو مانه از عملکرد تیمش خوشحال است. به گزارش ایر سپورت، ساعتی پیش (چهار شنبه) تیم های پورتو و لیورپول از سری مسابقات دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که در پایان لیورپول موفق شد با نتیجه ۵-۰ به پیروزی برسد. سادیو مانه، بازیکن لیورپول بدون شک بهترین بازیکن زمین بود و توانست با هتریک در این بازی به بهترین شکل ممکن به صعود احتمالی تیمش کمک کند. سانه حالا ۱۶ گل برای لیورپول در فصل جاری به ثمر رسانده است.

او در پایان بازی گفت:

همیشه از بازی کنار چنین بازیکنان عالی ای (صلاح و فرمینو) لذت می برم. بدون حمایت هم تیمی هایمان، ما هیچی نیستم. آن ها هستند که توپ را به ما می رسانند.

جیمز میلنر که او هم در این بازی عالی کار کرد نیز به تمجید از عملکرد مانه پرداخته است. او در مصاحبه ای با BT اسپورت بعد از مسابقه گفت:

مانه کار خود را به بهترین شکل انجام داد و کمک عالی ای به تیم کرد. مردم درخشش ها و گلزنی های او را می بینند اما او همیشه با عملکردی به تیم کمک می کند.

میلنر درباره بازی نیز گفت:

پورتو از کناره ها تیم بسیار خوبی است. این مکان سختی است که آن ها توانستند به آن برسند. شما می توانید در پایان عملکرد آن ها را ببینید. ما می خواستیم کلین شیت کنیم و با بازیکنانی که داریم می خواستیم در عین حال گلزنی کنیم. اعتقاد دارم که می توانستیم گل های بیشتری را نیز به ثمر برسانیم.

این پیروزی، بزرگ ترین پیروزی تاریخ لیورپول در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا بود. لیورپول حالا ۹۹ گل را در کل بازی های این فصلش به ثمر رسانده است.