واکنش کلوپ به درخشش مانه برابر پورتو دیدم

به گزارش اسکای۳، یورگن کلوپ از نمایش تیمش راضی و خشنود است.

ساعتی پیش (چهار شنبه) تیم های پورتو و لیورپول از سری مسابقات دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با نتیجه ۵-۰ به سود قرمز های انفیلد به پایان رسید. با این نتیجه به نظر می رسد دیگر کار تیم پرتغالی تمام شده باشد و لیورپول تقریبا صعود خود را قطعی کرد. حالا یورگن کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار درباره بازی تیمش صحبت کرده است.

او گفت:

بازی بسیار حرفه ای انجام دادیم. همه چیز در لحظه مناسب رو در جای خودش بود. بسیار تهاجمی، دفاع خوب، ضد حمله خوب، نگه داشتن درست توپ و حرکت از کناره ها در این بازی بسیار عالی بود. معمولا این کار آسان نیست.

کلوپ ادامه داد:

نتیجه بسیار خوبی را کسب کردیم. کار سختی بود اما در نهایت بچه ها به خوبی انجامش دادند و از آن لذت بردند. این مهم ترین مسئله است. امشب بازی فوق العاده ای از تیمم دیدم. عملکردی مناسب از تمام بازیکنانم دیدم. چنین نتیجه هایی هنگامی رقم می خورند که همه بازیکنان در بالا ترین سطح خودشان باشند.

کلوپ درباره صلاح نیز گفت:

او فصل درخشانی را سپری می کند. صلاح بازیکن مهمی برای ما است. فرمینو؟ او هم بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت. بابت رکورد صلاح هم به او تبریک می گویم.

سرمربی قرمز های انفیلد درباره مقایسه شب بازی و سویا که نتوانستند پیروزی ۳-۰ را حفظ کنند با امشب نیز صحبت کرد:

این چیزی نیست که بتوانیم آن را فراموش کنیم. می دانم که همه در این باره فکر می کنند. نمی خواهیم درباره آن صحبت کنیم و از رخ دادن دوباره چنین اتفاقاتی جلوگیری خواهیم کرد. واضح بود که ما دقایق در نیمه اول را به دفاع کردن مشغول شدیم. بنابراین در نیمه دوم با برنامه پیش رفتیم. این بازی، بخشی از تاریخ لیورپول بود.

کلوپ در درباره هتریک مانه نیز گفت:

او دوباره نشان داد که چقدر بازیکن فوق العاده ای است. او همیشه برای ما بازیکن مهمی بوده است. شما می توانید به سختی کار کنید تا نتیجه آن را هم ببینید. در مورد او خوشحالم.

سرمربی آلمانی قرمز ها در پایان درباره بازی برگشت گفت:

ما برای این که پای گذار صعود باشیم از انفیلد به اینجا آمدیم. این کاری است که حالا انجامش دادیم، نه بیشتر و نه کمتر! همان طور که قبلا گفتم من زیاد درباره آینده فکر می کنم. ما به ۱۰۰% توان هوادارانمان در بازی برگشت نیاز خواهیم داشت. این همان چیزی است که ما آن را به نمایش خواهیم گذاشت.