کاوانی : پس از باخت به رئال مادرید به هم ریخته بودیم !

به گزارش اسکای۳، ادینسون کاوانی ، مهاجم اروگوئه‌ای پاری سن ژرمن برد این تیم مقابل استراسبورگ را یک واکنش خوب به باخت چهارشنبه شب مقابل رئال مادرید خواند.

پاریسی‌ها در روزی که ابتدا از حریف عقب افتادند، پنج بار توسط نیمار، کاوانی، دراکسلر و دی ماریا به گل رسیدند و رکوردی در زمینه بردهای خانگی پیاپی به ثبت رساندند. به گزارش گل، کاوانی پس از بازی به خبرنگاران گفت:

باید این بازی را می‌بردیم تا کمی ذهنمان آزاد شود و تغییر کند. اتفاقی که افتاده – باخت به رئال مادرید – افتاده و ما باید رو به جلو فکر کنیم. در مقابل استراسبورگ باید به هدفمان که قهرمانی در لوشامپیونه بود، فکر می‌کردیم. واکنش خوبی به بازی چهارشنبه نشان دادیم. هنوز ۹۰ دقیقه از بازی با رئال مادرید و چندین تورنمنت دیگر برای بازی کردن باقی مانده است. پس از باخت به رئال مادرید کمی به هم ریخته بودیم اما این طبیعی است. اما شما باید همه این ها را کنار بگذارید؛ به تلاش ادامه دهید؛ در کنار همدیگر باشید و به عنوان یک تیم، دوباره تمرین کنید. تنها راه درست، با هم بودن است و پس از آن می‌توانیم هر تیمی را ببریم. در مقاطع دشوار باید محکم‌تر از همیشه باشیم.