ویژه ها
» فوتبال اسپانیا » کریستیانو رونالدو افت کرده؟ پاسخ آمار منفی است!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۹:۱۹

 کد خبر: 26414
 20 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کریستیانو رونالدو افت کرده؟ پاسخ آمار منفی است! بسته هستند

کریستیانو رونالدو افت کرده؟ پاسخ آمار منفی است!

رونالدوی ۳۳ ساله در فصل قبل تا اینجا برای زدن ۲۱ گل ۱۰۸ شوت به دروازه رقبا زده بود اما امسال برای به ثمر رساندن ۲۳ گل تا امروز، ۱۳۳ بار دروازه حریفان را هدف گرفته است.

کریستیانو رونالدو افت کرده؟ پاسخ آمار منفی است!

به گزارش اسکای۳، عملکرد رونالدو در هفته های اخیر باعث افزایش امیدواری هوادارانرئال مادرید به ادامه فصل و تکرار روزهای شیرین فصول قبل در لیگ قهرمانان شده است اما آمار موید است آن است که بر خلاف اخبار، این ستاره پرتغالی اصلا دچار افت نشده است.

با هت تریک دیشب برابر سوسیداد، رونالدو تا به حال در فصل جاری ۲۳ گل شامل ۱۱ گل در لالیگا، ۹ گل در لیگ قهرمانان، ۲ گل در جام باشگاه های جهان و یکی در سوپرکاپ اسپانیا برابر بارسلوناشده است.

با گلی که فصل قبل رونالدو در تاریخ ۱۱ فوریه وارد دروازه اوساسونا کرد، او دقیقا تا همین مقطع ۲۱ گل (۲ گل کمتر از آمار فعلی) شامل ۱۴ گل در لالیگا، ۲ گل در لیگ قهرمانان، یکی در کوپا دل ری، و ۴ گل در جام باشگاه های جهان زده بود. رونالدو فصل گذشته با ۴۲ گل به کار خود پایان داد.

شاید شرایط نامساعد کهکشانی ها باعث شده که تصور افت رونالدو تقویت شود. هل دادن داور در فینال سوپرجام اسپانیا به این معنی بود که رونالدو باید تا ۲۰ سپتامبر منتظر رسیدن اولین حضور خود در لالیگا بماند. رونالدو در لیگ روند آرامی داشت و تا پایان ماه نوامبر تنها ۲ بار گلزنی کرد اما با این حال، در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، ستاره پرتغالی موفق به زدن ۹ گل شد.

البته رونالدوی ۳۳ ساله در فصل قبل تا اینجا برای زدن ۲۱ گل ۱۰۸ شوت به دروازه رقبا زده بود اما امسال برای به ثمر رساندن ۲۳ گل تا امروز، ۱۳۳ بار دروازه حریفان را هدف گرفته است.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال اسپانیا , فوتبال جهان
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات