کوزمین اولاریو گزینه اصلی الهلالی ها برای جانشینی رامون دیاز

به گزارش اسکای۳، رامون دیاز سرمربی آرژانتینی و گران قیمت الهلال با ثبت اولین شکست در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ برابر استقلال ایران از سمت خود اخراج شد تا این اتفاق شوک بزرگی به فوتبال عربستان و آسیا وارد کند.

در فاصله چند ساعت از اخراج دیاز رسانه های عربستان به گمانه زنی در ارتباط با سیاست های این باشگاه مطرح شهر ریاض در خصوص انتخاب مربی جدید پرداختند که آخرین خبر به نقل از سایت عاجل عربستان حکایت از انتخاب گزینه نهایی الهلالی ها برای سروسامان دادن به وضعیت نیمکت خود داشت.

کوزمین اولاریو سرمربی رومانیایی باشگاه شباب الاهلی امارات گزینه اصلی الهلالی ها برای جانشینی رامون دیاز معرفی شده است. مردی که برای فوتبالدوستان ایرانی به خصوص استقلالی ها چندان غریبه نیست چون فصل قبل با الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا مقابل آنها قرار گرفت.

بنا به نوشته سایت عاجل عربستان این مربی با توجه به نتایج ناامیدکننده با شباب الاهلی در آستانه اخراج از باشگاه اماراتی قرار دارد و سران الهلال هم با علم به این موضوع مذاکرات با او برای هدایت این تیم به عنوان جانشین دیاز را آغاز کرده و به توافق خوبی نیز رسیده اند. اولاریو پیش از این سابقه کار در عربستان را به عنوان سرمربی تیم ملی در جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ دارد و به همین خاطر از وجاهت مناسبی میان طرفداران این باشگاه ریاض برخوردار است.