اخباری: سایپا مثل ما در کورس کسب سهمیه است

به گزارش اسکای۳، سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان به دلیل تاخیر پرواز نتوانست به نشست خبری قبل از بازی با سایپا برسد و بهد این ترتیب دستیارش محمدسعید اخباری را به نشست فرستاد و این مربی درباره بازی مقابل سایپا بیان کرد: با تیمی بازی داریم که مثل خودمان در کورس کسب سهمیه آسیا و آن تیم هم مقابل ما شکست خورده و آنها مقابل سپیدرود باختند و ما مقابل استقلال.

 

اخباری ادامه داد:‌همه بازیکنان ما متوجه شدند که باید در خور شان اسم فولاد بازی کنند و همه با هم، هم قسم شدند تا بتوانیم نتایج خوبی تا پایان فصل بگیریم. من مطمئنم فردا شاهد یکی از بازی‌های خوب خواهیم بود.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت:‌رحیم زهیوی و سینا مریدی و جانفزا مصدوم هستندو به این بازی نمی‌رسند.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با با اشاره به شرایط باشگاه فولاد گفت: در باشگاه ما همه از تیم فوتبال حمایت می‌کنند. از مدیرعامل باشگاه و رئیس کارخانه فولاد هم ممنونیم که همواره تیم را مورد حمایت قرار داده‌اند.

از هواداران هم عذرخواهی می‌کنیم که نتوانستیم هفته قبل خوب نتیجه بگیریم اما بازیکنان و کادر فنی همگی هم قسم شده‌ایم و این حمیت را داریم که در شان فولاد خوزستان باشیم و مثل سال‌های گذشته فولاد همچنان در جمع مدعیان قرار بگیرد. فولاد فقط در دو سال اخیر خوب نبوده و در سایر مقاطع همیشه جزو مدعیان قرار داشته و حتی قهرمان شده است.

اخباری افزود: ما با بازیکنان از لحاظ روحی و روانی کار می‌کنیم تا اعتماد به نفس آنها برگردد. باید تلاش کنیم نتایج خوبی بگیریم. مهم این است که همه در تیم ما یکدل هستند. باخت مقابل استقلال هم در شرایط نرمال رقم نخورد. تیمی که در دقایق ابتدایی گل می‌خورد سخت است به بازی برگردد. ما با بازیکنان صحبت کرده‌ایم و از بازیکنان بزرگتر تیم مثل ایوب والی و عبدالله کرمی هم تشکر می‌کنیم که با بازیکنان صحبت کرده‌اند تا شرایط خوب گذشته را تکرار کنیم و می‌خواهیم در ۶ فینال پیش رو نتایج خوبی بگیریم.

وی در مورد اینکه وضعیت حامد لک چگونه است،‌گفت: وضعیت حامد لک درست است اما مشکلی که ما داریم این است که وقتی ملی‌پوشان می‌خواهند ریکاوری کنند و این مسئله برای ملی‌پوشان شهرستانی مثل تیم ما دقیقا مثل آن است که ۴ پرواز داشته باشیم. این بازیکنان باید ۴ بار پرواز کنند و این مسئله روی عملکرد آنها تاثیر می‌گذارد زیرا بازیکنان تغییر ارتفاع دارند و مسائل تغذیه‌شان هم فرق می‌کند. با این حال ما همواره از تیم ملی اطاعت کرده‌ایم اما هر وقت احمد عبدالله‌زاده و حامد لک به تمرینات تیم ملی می‌آیند و برمی‌گردند ما باید روی آنها ریکاوری زیادی کنیم تا این خستگی از بدن آنها بیرون برود.ما برای کمک به تیم ملی همیشه آماده هستیم