ویژه ها
» فوتبال ملی » اظهارات رضا جعفری درباره گلزنی خود در دیدار اخیر سایپا برابر ذوب آهن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۳

 کد خبر: 26491
 20 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اظهارات رضا جعفری درباره گلزنی خود در دیدار اخیر سایپا برابر ذوب آهن بسته هستند

اظهارات رضا جعفری درباره گلزنی خود در دیدار اخیر سایپا برابر ذوب آهن

گلزن جوان سایپا می گوید احساس می‌کنم اعتماد به نفسم به دلیل کمتر بازی کردنم کم شده بود ولی امیدوارم با این گل اعتماد به نفسم بیشتر شود بتوانم بهتر و بیشتر بازی کنم.

اظهارات رضا جعفری درباره گلزنی خود در دیدار اخیر سایپا برابر ذوب آهن

به گزارش اسکای۳، رضا جعفری درباره گلزنی خود در دیدار اخیر سایپا برابرذوب آهن گفت:

مدت‌ها بود پایم به گل باز نمی‌شد و هرکاری می‌کردم توپم وارد دروازه نمی‌شد خدا را شکر گل زدم البته این گل را نیز با سر به ثمر رساندم و هنوز پایم به گل باز نشده است!

رضا جعفری ادامه داد:

آخرین گلزنی‌ام در بازی با ماشین‌سازی سال گذشته بود که گلم کمک کرد تا سایپا در لیگ‌برتر بماند. امسال خیلی بدشانسی آوردم و خیلی مواقع توپی که احساس می‌کردم صددرصد گل خواهد شد به بیرون می‌رفت. با استارت گلزنی‌ام در این بازی سعی می‌کنم تمرکزم را بیشتر کنم تا بتوانم گل‌های بیشتری به ثمر برسانم. شاید عملکرد دیده شود اما در پست ما گلزنی خیلی مهم است و بیشتر به چشم می‌آید.

رضا جعفری ادامه داد:

احساس می‌کنم اعتماد به نفسم به دلیل کمتر بازی کردنم کم شده بود ولی امیدوارم با این گل اعتماد به نفسم بیشتر شود بتوانم بهتر و بیشتر بازی کنم. پیش از این نیز من خوب و تاثیرگذار بازی می‌کردم اما فقط گل نمی‌توانستم بزنم. البته من امسال بیشتر در پست وینگر به زمین فرستاده شدم و حتی این بازی وقتی به جای علی قلی‌زاده به میدان رفتم در پست هافبک راست بازی کردم.

رضا جعفری درباره زمین سایپا برای برگزاری بازی های لیگ گفت:

زمین ما واقعا بد است و نه خودمان نمی‌توانیم در این زمین بازی کنیم و نه حریف؛ بیشتر بازی به سمت بزن زیرش می‌رود و اکثر تیم‌ها در دیدار با ما دچار مشکل می‌شوند. اما کلا چند تیم هستند که بیشتر بازی زمینی دارند فکر می‌کنم یکی ما هستیم و یکی هم سپاهان مابقی تیم‌ها بیشتر توپ‌ها هوایی است و بزن زیرش بازی می‌کنند. البته نه فقط زمین ورزشگاه ما بلکه زمین‌های خیلی از تیم‌ها خوب نیست.

رضا جعفری در پایان گفت:

ما تیم‌مان جوان است و خیلی انگیزه داریم و بردهای خوبی به دست آوردیم ضمن آنکه بازی‌هایمان روی کاغذ از اینجا به بعد خیلی راحت است اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و امیداورم با درایت علی آقا بتوانیم راحت‌تر امتیازات بازی‌های دیگر را کسب کنیم و بدون غرور این روند خوب را ادامه دهیم. ضمن آنکه دو بازیمان با فولاد و پرسپولیس خیلی مهم است و اگر بتوانیم از سد آن ۲ بازی بگذریم می‌توانیم به کسب سهمیه امیدوارتر باشیم.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات