الغرافه ۳ – تراکتورسازی صفر

به گزارش اسکای۳، دو تیم الغرافه قطر و تراکتورسازی ایران از ساعت ۱۸:۳۰ درورزشگاه ثانی بن جاسم شهر دوحه به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر صفر به سود میزبان خاتمه یافت. گل‌های الغرافه را مهدی طارمی و مدافع تراکتورسازی به ثمر رساندند.

نیمه نخست:

دقیقه ۱۱: نخستین حمله جدی دو تیم توسط الغرافه صورت گرفت که سانتر الحیری با ضربه سر زیبای طارمی همراه شد تا گل نخست این دیدار توسط بازیکن ایرانی الغرافه به ثمر برسد.

دقیقه ۱۷: حرکت الحیری از سمت راست با عبور از مهدی‌زاده همراه شد که این بازیکن در موقعیتی تک به تک با المیدا قرار گرفت اما دروازه‌بان تراکتورسازی به زیبایی ضربه هافبک الغرافه را دفع کرد.

دقیقه ۲۱: اشتباه گریگوف در خط دفاع باعث شد تا طارمی صاحب توپ شود و این بازیکن در موقعیت تک به تک قرار بگیرد. مهاجم الغرافه که می‌خواست با پاس در عرضی اشنایدر را مقابل دروازه خالی قرار دهد، پاسش توسط گرگوف قطع شد اما دومین اشتباه متوالی این مدافع اوکرانی باعث شد تا او گل دوم الغرافه را به اشتباه وارد دروازه تیم خودی کند.

دقیقه ۲۴: ضربه آزاد محمد ابراهیمی را یوسف حسن از روی خط دروازه برگشت داد.

دقیقه ۳۲: اشتباهات متوالی سیمه گریگوف باعث شد تا سائلام تعویض زودهنگامی انجام دهد و ایرانپوریان را به جای این مدافع اوکراینی به میدان بفرستد.

دقیقه ۳۶: پاس زیبای ایرانپوریان ابراهیمی را در موقعیت گلزنی قرار داد که توپ این بازیکن وارد دروازه شد اما کمک داور پیش از آن آفساید بازیکن تراکتورسازی را اعلام کرده بود.

دقیقه ۴۰: خطای فاسیانو روی نادری باعث شد تا داور برای تراکتورسازان اعلام پنالتی کند. مهدی مهدی‌پور پشت این توپ قرار گرفت اما یوسف حسن پنالتی را مهار کرد.

دقیقه ۴۴: پاسکاری تراکتورسازان توپ را به ابراهیمی رساند و این بازیکن پس از دریبل دو مدافع الغرافه توپ را برای ایرانپوریان کاشت اما ضربه بغل پای مدافع پیش‌تاخته تراکتورسازی به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۳: پاس زیبا و در عمق مادیبو به طارمی رسید که شوت این بازیکن از زاویه بسته را المیدا به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۳: حرکت زیبای پهلوان با سانتر این بازیکن همراه شد که ضربه ایرانپوریان را دروازه‌بان الغرافه به کرنر فرستاد.

دقیقه: کرنر تراکتورسازی و ضربه مهاجم این تیم را مدافع الغرافه از روی خط برگشت داد.

دقیقه ۶۶: الموید به جای حیری به زمین آمد.

دقیقه ۷۳: سانتر ایرانپوریان با ضربه سر ارسلان مطهری همراه شد که باز هم با درخشش دروازه‌بان الغرافه دروازه این تیم باز نشد.

دقیقه ۷۶: توپ در محوطه جریمه به طارمی رسید که شارژ این بازیکن توسط ایرانپوریان، باعث شد داور برای الغرافه اعلام پنالتی کند اما طارمی این پنالتی را هدر داد.

دقیقه ۷۹: سانترهای متوالی تراکتورسازان توپ را به ایرانپوریان رساند که پاس در عرض این بازیکن آزادی را در محوطه شش قدم صاحب توپ کرد که ضربه این مهاجم جوان با بی‌دقتی به بیرون رفت.

دقیقه ۸۵: سانتر پهلوان باعث شد تا آزادی در موقعیتی مناسب قرار بگیرد اما ضربه سر آزاد را حسن یوسف از روی خط بیرون کشید.

دقیقه ۹۴: مهدی طارمی با عبور از نادری تک به تک شد اما پاس در عرض این بازیکن با دفع ناقص تراکتورسازان به خود این مهاجم رسید تا او بتواند گل دوم خود و گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

ترکیب تراکتورسازی: جوردی مارتینز، گرگوف سیمه، محمد نادری، محمدرضا مهدی‌زاده، رضا شربتی، مهدی کیانی، سلیمان کرپیچ، مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان، محمد ابراهیمی و ارسلان مطهری.

ترکیب الغرافه: عمر مادیبو، رابرت، الشماری، مفتاح، مهدی طارمی، وسلی اشنایدر، الحیری، یوسف حسن، علاالدیندیگو آمادو، عبدالعزیز حاتم.