برتری ذوب آهن مقابل الدحیل قطر درنیمه نخست

به گزارش اسکای۳، در این دیدار که از گروه B این رقابت ها و در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه شهر دوحه در جریان است، تیم ذوب آهن درنیمه نخست با نتیجه یک برصفر مقابل میزبان خود به برتری رسید. «کی روش استنلی» در دقیقه ۱۳ برای تیم ذوب آهن گلزنی کرد.
شاگردان «امیر قلعه نویی» نیمه نخست را توفانی آغاز کردند و بازی را در اختیار گرفتند و خیلی زود هم به گل رسیدند.
در دقیقه ۱۳ حرکت روبه جلوی بازیکنان ذوب آهن تمرکز خط دفاع الدحیل را برهم زد و «مرتضی تبریزی» مهاجم و بهترین گلزن این تیم با ضربه سر تیرک افقی دروازه حریف را به لرزه درآورد و توپ برگشتی به کی روش استنلی رسید و این بازیکن با ضربه سری دقیق این توپ را درون دروازه «کلود امین» جای داد و تیمش را پیش انداخت.
در ادامه بازیکنان تیم الدحیل که غافلگیر شده و انتظار این گل را نداشتند، با دراختیار گرفتن توپ و میدان بازیکنان تیم ذوب آهن را وادار به عقب نشینی کرده و حملاتی را به روی دروازه این تیم طراحی کردند، اما «رشید مظاهری» سنگربان تیم ذوب آهن با واکنش های مناسب بازیکنان این تیم را ناکام گذاشت.
در ادامه این نیمه بازیکنان ذوب آهن که تنها چشم به ضد حملات داشتند با تمرکز بالا دردفاع از تنها گل خود دفاع کرده و با پیروزی این نیمه را به پایان رساندند.
«ساتو ریوجی» از ژاپن از سوی کمیته داوران کنفدراسیون آسیا قضاوت این دیدار را برعهده داشت و با نشان دادن کارت زرد به استنلی بازیکن تیم ذوب آهن و «بسام هشام» بازیکن تیم الدحیل قطر این بازیکنان را جریمه کرد.
ترکیب الدحیل قطر:
کلود امین،محمد موسی، لوکاس مندز،بسام هشام، کریم بوضیاف،علی عفیف،مراد ناجی، نام تائه هی،علی المعز،یوسف المساکنی ویوسف العربی.
ترکیب ذوب آهن:
رشید مظاهری،خالد شفیعی، وحید محمد زاده،میلاد فخر الدینی،حمید بوحمدان،جرج ولسیانی،قاسم حدادی فر،سید محمد رضا حسینی،بختیاررحمانی،مرتضی تبریزی و کی روش استنلی.