ویژه ها
» فوتبال ملی » دایی: درپی سهمیه آسیا هستیم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۶

 کد خبر: 27601
 22 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دایی: درپی سهمیه آسیا هستیم بسته هستند

دایی: درپی سهمیه آسیا هستیم

محمد دایی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل فولاد خوزستان،‌گفت: بازی سختی است. ما می‌خواهیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

دایی: درپی سهمیه آسیا هستیم

به گزارش اسکای۳، محمد دایی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل فولاد خوزستان،‌گفت: بازی سختی است. ما می‌خواهیم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

وی افزود:‌بازی سختی برای هر دو تیم است. ما می‌خواهیم سه امتیاز بازی را بگیریم تا برای سهمیه آسیایی امیدوار باشیم. بازیکنان سایپا زحمت زیادی کشیده‌اند و مطمئنا ما و بازیکنان می‌خواهیم نتیجه این سختی‌ها و زحمات را ببینیم.

وی در مورد اینکه رقابت سختی برای سهمیه آسیایی دارید،‌گفت: بعد از بازی با فولاد ما فقط با پیکان بازی داریم و با سایر رقبایمان بازی رو در رو نداریم که بخواهیم سهمیه بگیریم و با حریفان رو در رو بازی نداریم. قهرمانی پرسپولیس هم مسجل شده است.

مربی سایپا در مورد اتفاقات حاشیه‌ای که برای علی دایی پیش از بازی با رشت پیش آمد، گفت: باید اول تاسف بخورم  که چنین فضایی را به آن شخص دادند تا تبلیغ خودش را بکند. او به آنچه که می‌خواست رسید و فضا به این فرد داده شد اما باید ابتدا به دنبال این بودند که ببینند چنین اتفاقی افتاده یا نه و بعد در موردش صحبت می‌شد. این آقا به آنچه که می‌خواست رسید و ۱۰ روز در کل جو ورزشی کشور خودش را مطرح کرد. باید برای آنهایی که به او چنین فضایی دادند تاسف خورد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات