ستاره استقلال: به فغانی گفتم دقت کن

به گزارش اسکای۳، مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیس در دربی ۸۶ کار خاصی نکرد و فقط به دنبال آن بود که از توپ‌های بلند برای گلزنی استفاده کند.

وریا غفوری پس از پیروزی استقلال در دربی ۸۶ در جمع خبرنگاران گفت: خداراشکر در این بازی پیروز شدیم. این دیدار برای ما حساس بود، چرا که در بازی رفت باخته بودیم و می‌خواستیم امروز آن شکست را جبران کنیم.

وی درباره بازی دفاعی استقلال در نیمه دوم و عقب کشیدن این تیم گفت: پس از پیروزی در نیمه اول به هر حال این شرایط طبیعی بود. پرسپولیس هم کار خاصی نکرد و فقط به دنبال استفاده از توپ‌های بلند بود. در دیدار نیم‌فصل اول بهتر از پرسپولیس بودیم اما باختیم، امروز هم شرایط به گونه دیگری رقم خورد ضمن اینکه در نیمه اول باید دو بر صفر به رختکن می‌رفتیم.

مدافع استقلال درباره عملکرد داوری عنوان کرد: فغانی ۲ اشتباه داشت که من به او گفتم «دقت کن» و او هم به من کارت نشان داد. انگار که چنین حرف‌هایی به داور برمی‌خورد. به نظرم اخلاقفغانی در داوری تند است و اگر اخلاقش را ملایم کند بهتر می‌شود.

غفوری درباره حسش پس از گلزنی گفت: فعلا که گرم هستم، باید تا فردا منتظر بمانم.

وی در خصوص تشویق شدنش از سوی هواداران استقلال خاطرنشان کرد: آنها به من لطف داشتند انشاءالله باز هم بتوانم لطف آنها را جبران کنم.

مدافع استقلال درباره شادی پس از گلش گفت: من به رگ دستم می‌زنم تا بدین شکل تعصب به تیمم را نشان بدهم.