ویژه ها
» فوتبال ملی » سرمربی پارس جنوبی جم: بازی مقابل تیم پدیده سخت و درگیرانه است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۲۰:۳۸

 کد خبر: 26321
 21 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سرمربی پارس جنوبی جم: بازی مقابل تیم پدیده سخت و درگیرانه است بسته هستند

سرمربی پارس جنوبی جم: بازی مقابل تیم پدیده سخت و درگیرانه است

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: بازی مقابل تیم فوتبال پدیده سخت و درگیرانه است و هر ۲تیم برای کسب پیروزی وارد میدان می شوند.

سرمربی پارس جنوبی جم: بازی مقابل تیم پدیده سخت و درگیرانه است

به گزارش اسکای۳، مهدی تاتار عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال پدیده خراسان افزود: ای کاش بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) که زمین چمن با کیفیت مطلوب دارد، برگزار می شد تا هر ۲ تیم می توانستند نمایش خوبی در زمین داشته باشند.
وی با بیان اینکه زمین چمن ورزشگاه ثامن الائمه (ع) کیفیت مناسب ندارد اظهار کرد: حق را به تیم میزبان می دهیم که تصمیم گیرنده باشد.
وی گفت: تمرینات ما برای یک زمین صاف و هموار انجام شده بود ولی با توجه به زمین ورزشگاه ثامن، تغییراتی در استفاده از بازیکنان خواهیم داشت.
سرمربی تیم پارس جنوبی جم افزود: در بازی فردا حسین پور امینی مصدوم است و پزشکان تلاش می کنند او را به بازی برسانند و علی دشتی نیز بازیکن محروم ماست.
وی در باره افت تیم پارس جنوبی جم در نیم فصل دوم نیز اظهار کرد: در پنج بازی از هفت بازی اخیر از تصمیم های داوری ضربه خوردیم و دچار شک و شبهه شدیم که چرا این اتفاقات برای تیم ما می افتد و هواداران هم همین سوال را از ما می پرسند هر چند که در چند بازی هم بازیکنان اشتباه فردی داشتند.
وی در باره صحبت های علی کریمی علیه فدراسیون فوتبال و برنامه نود هم گفت: از اینکه برخی تیم ها منفعت می برند، دچار شک و شبهه می شویم اما هم رئیس فدراسیون زحمت می کشد و هم علی کریمی.
تاتار با بیان اینکه باید بدانیم که مربیگری جزو مشاغل سخت است و می توان گفت بعد از خلبانی در جنگ، سخت ترین شغل است افزود: در صداقت علی کریمی شک ندارم اما فکر می کنم او باید صبورتر باشد.
وی اظهار کرد: امیدوارم فدراسیون پاک باشد و اگر مسئولی از فدراسیون هست که ابهام و شکی در خصوص او وجود دارد از فدراسیون خارج شود. وی گفت: بدنه فدراسیون پاک است اما اگر مشکلی وجود دارد باید سریعتر حل شود.
مسابقه تیم های فوتبال پدیده خراسان و پارس جنوبی جم در چارچوب مسابقات هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال، ساعت ۱۴ فردا (جمعه) در ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد برگزار می شود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات