ویژه ها
» فوتبال ملی » سرمربی پیکان: توانایی بازگشت به بالای جدول را داریم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۵

 کد خبر: 26296
 20 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سرمربی پیکان: توانایی بازگشت به بالای جدول را داریم بسته هستند

سرمربی پیکان: توانایی بازگشت به بالای جدول را داریم

«مجید جلالی» سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: فشردگی رقابت های نیم فصل دوم مسابقات لیگ بالا است، اما بازیکنان پیکان با اراده خود توانایی کسب امتیاز از دیدارهای پیش رو و بازگشت به تیم های بالای جدول رده بندی را دارند.

سرمربی پیکان: توانایی بازگشت به بالای جدول را داریم

به گزارش اسکای۳، جلالی امروز -پنجشنبه- در نشست خبری یک روز پیش از مصاف تیمش مقابل مشکی پوشان در سازمان لیگ فوتبال افزود: برای رسیدن به این هدف باید دو کار انجام دهیم. نخست نگاه بازیکنان به آینده خوشبین و در مسابقات پیش رو حس پیروزی باشد و دوم آنها ذهن های خود را از مسائل حاشیه ای و آزار دهنده آزاد کنند.
وی گفت: نحوه بازی بازیکنان تیم پیکان قوی است و اگر از موقعیت هایی که در جران بازی کسب می کنند به خوبی بهره ببرند قطعا موفق خواهند شد.
سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره دیدار فردا مقابل مشکی پوشان اظهار داشت: هرچند که آنها در انتهای جدول رده بندی قرار دارند. اما قوی هستند و به رغم اینکه «رضا عنایتی» سرمربی این تیم دوست من است، ولی بازیکنان پیکان مصمم به پیروزی و کسب امتیازند.
شاگردان جلالی بدون تردید، پرفراز و نشیب ترین تیم لیگ هستند که در نیم فصل اول با هفت پیروزی متوالی به رتبه دوم هم رسیدند، ولی در نیمه فصل دوم هشت هفته است که موفق به پیروزی نشده اند. در طرف مقابل هم در صورت عدم کسب امتیاز مشکی پوشان از دیدار فردا، این تیم خوب مشهدی شانس چندانی برای بقاء در لیگ برتر ندارد.
دیدار این دو تیم در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، فردا جمعه در ورزشگاه شهدای شهر قدس(قلعه حسن خان) و از ساعت ۱۵ برگزار می شود.
در جدول رده بندی مسابقات نیز تیم پیکان با ۲۹ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه هشتم قرار دارد و مشکی پوشان نیز با ۱۵ امتیاز در انتهای جدول رده بندی ایستاده است.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات