ویژه ها
» فوتبال ملی » صحبت های شفر پیش از دیدار با الریان قطر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۶

 کد خبر: 26449
 19 بازدید
 دیدگاه‌ها برای صحبت های شفر پیش از دیدار با الریان قطر بسته هستند

صحبت های شفر پیش از دیدار با الریان قطر

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با الریان گفت:در ابتدا باید بگویم الریان تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد.

صحبت های شفر پیش از دیدار با الریان قطر

به گزارش اسکای۳، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با الریان گفت:در ابتدا باید بگویم الریان تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد.

شفر بیان کرد: به دنبال کسب سه امتیاز مقابل تیم الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا هستیم.بازی سختی پیش رو داریم و اگر بتوانیم به پیروزی برسیم بسیار خوشحال خواهیم شد.

او ادامه داد:ما به خوبی تیم الریان را آنالیز کردیم. ما هم بازیکنان خوبی را در تیممان داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال عنوان کرد:تیم الریان از جمله تیم هایی است که هواداران زیادی دارد اما هماهنگونه که منتظری هم اعلام کرد ما تیم خوبی هستیم و بازیکنان و روحیه بسیار خوبی داریم.

شفر بیان کرد :ما تنها برای برد به میدان می رویم نه مساوی یا باخت .تیم من برای کسب سه امتیاز و پیروزی به میدان می رود. با تمام قدرت به زمین می‌رویم و امیدوارم نظم تاکتیکی را در طول ۹۰ دقیقه داشته باشیم تا بتوانیم برنده از زمین خارج شویم.

او ادامه داد:همانطور که منتظری بیان کرد تیم ما بازیکنان جوان و با تجربه‌ای دارد و باید ببینیم فردا در زمین مسابقه چه اتفاقی می‌افتد. از حضور در لیگ قهرمان آسیا بسیارخوشحالم. این رقابت‌ها، بازی‌های بسیار خاص و ویژه‌ای است و انگیزه زیادی بازیکنان دارند تا عملکرد خوبی ارائه دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره شناختش از لیگ امارات و قطر، بیان کرد: در زمان حضورم در امارات چیزی حدود ۱۰ الی ۲۰ هزار تماشاگر بازی‌های ما را از نزدیک می‌دیدند اما اکنون تعداد هواداران به سه الی چهار هزار نفر رسیده است. و من نمی‌دانم مشکل از کجاست.

او افزود:  باید بگویم در اینجا زمین تمرین و امکانات بسیار خوبی دارید و من برای قطر در راه برگزاریجام جهانی ۲۰۲۲ آرزوی موفقیت می‌کنم. شاید عده‌ای از این اتفاق خوشحال نبودند ولی این مهم نیست و باید بگویم من از این بابت خوشحالم و باید بگویم فوتبال را دوست دارم. شما تیم‌های خوبی در لیگ قطر دارید، مثل السد که چند سال پیش قهرمان آسیا شد. در کل امکانات و تیم‌های خوبی در قطر وجود دارد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات