فریبا: استقلال مشکلی در خط حمله ندارد

به گزارش اسکای۳، فریبا روز دوشنبه در خصوص دیدار استقلال و الریان قطر، گفت: استقلال بازی بسیار سختی مقابل الریان دارد و امیدوارم بتواند در این بازی به سه امتیاز برسد. الریان تیم بسیار پولدار و با امکاناتی است که از این نظر اصلا نمی توان آنها را با استقلال مقایسه کرد.
وی افزود: استقلال در مقابل الریان اکثرا پیروز بوده و خوشبختانه برای این دیدار هم کاملا آماده است و تمام نفرات خود را در اختیار دارد.
مدیرفنی سابق تیم فوتبال استقلال با اشاره به فعالیت «وینفرد شفر» در حوزه خلیج فارس، گفت: شفر مربی بسیار با تجربه ای است که شناخت خوبی از تیم های عربی دارد و این می تواند به سود استقلال باشد.
وی با اشاره به اهمیت پیروزی استقلال در دیدار مقابل الریان، تصریح کرد: سه امتیاز دیدار با الریان برای استقلال بسیار اهمیت دارد، زیرا پیروزی در نخستین دیدار شانس صعود را به شدت افزایش می دهد و به اعتقاد من اگر استقلال برنده دیدار فردا باشد بالای ۵۰ درصد شانس صعود دارد.
فریبا خاطرنشان کرد: امیدوارم بازیکنان استقلال در دیدار مقابل الریان قطر در ابتدا به فکر گل نخوردن و سپس به دنبال استفاده از موقعیت های خود باشند.
فریبا در مورد ضعف استقلال در خط حمله، اظهار کرد: استقلال در خط حمله مشکل خاصی ندارد و خوشبختانه بازیکنان ما در بازی های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته اند.
تیم فوتبال استقلال تهران در گروه چهار لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الریان قطر، الهلال عربستان و العین امارات همگروه است.
استقلال فردا در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا باید از ساعت ۱۸:۴۰ در قطر به مصاف الریان برود.