مدافع ذوب آهن : برای من فرقی نمی کند مقابل چه تیمی بازی می کنم

به گزارش اسکای۳، میلاد فخرالدینی مدافع راست تیم فوتبال ذوب آهندر مورد کسب پیروزی ۲ بر ۱ برابر استقلال تهران و رسیدن به جایگاه دوم جدول رده بندی  گفت:

بازی خیلی خوبی بود؛ مخصوصا نیمه ی دوم که فوتبال خوبی بازی کردیم و خدا را شکر که بازی را بردیم و توانستیم به روند خوب خود ادامه دهیم.

میلاد فخرالدینی در مورد هدف این تیم در ادامه مسابقات عنوان کرد:

برای قهرمانی سخت شده و پرسپولیس نیم فصل اول خیلی امتیاز جمع کرده ولی ناامید نیستیم. برای قهرمانی تلاش می کنیم ولی اگر نشد هم حداقل این است که تلاشمان را کردیم و حسرت نمی خوریم.

میلاد فخرالدینی در مورد شرایط خوب این تیم در نیم فصل دم برخلاف نیم فصل اول بیان کرد:

نیم فصل اول ذوب آهن یک سری بدشانسی ها داشته که نیم فصل دوم این اتفاق نیفتاده و نتایج خوبی گرفتیم و امیدورم این نتایج ادامه داشته و این روند تا پایان فصل هم ادامه داشته باشد.

میلاد فخرالدینی مدافع راست تیم ذوب آهن در مورد بحث برانگیزترین صحنه بازی دیروز که استقلالی ها به شدت به آن معترض بودند و معتقد بودند که پنالتی اعلام شده روی او صحیح نبوده است، توضیح داد:

صحنه صد در صد پنالتی بود و مجید باید کارت قرمز می گرفت. بحث زدن توپ زدن نیست. مثل این می ماند که وسط زمین توپ را بزنیم و بعد پای بازیکن را به شدت بزنیم. داور در صحنه پنالتی خطای شدید را گرفت و باید اخراج می کرد ولی خدا راشکر که پنالتی گرفته شد.

میلاد فخرالدینی در مورد بازی مقابل استقلال تهران و برخورد هواداران با او اظهار داشت:

برای من فرقی نمی کند مقابل چه تیمی بازی می کنم و با هر تیمی قرارداد می بندم همه بازی ها را به یک چشم می بینم. ضمن اینکه بین من و هواداران استقلال همیشه رابطه خوبی وجود داشته است و روز گذشته هم جز تشویق چیزی از آنها ندیدم.