میلاد بدرقه تنها غایب فولادی ها در بازی مقابل استقلال

به گزارش اسکای۳، عبدالمهدی زهره بخش روز دوشنبه اظهار کرد: میلاد بدرقه در بازی هفته گذشته در برابر پیکان از ناحیه بینی دچار شکستگی شد و همین مصدومیت موجب شد تا دیدار مقابل استقلال را از دست دهد.
سرپرست تیم فولاد خوزستان عنوان کرد: خوشبختانه تیم ما در شرایط بسیار خوبی به سر می برد و تمرینات به طور منظم در حال انجام است. امیدواریم با ارائه یک بازی جذاب و تماشاگرپسند در برابر استقلال سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که به چه علت تمرینات این تیم پشت درب های بسته برگزار می شود افزود: با توجه به این که بازیکنان تیم قبل از بازی با استقلال نیاز به آرامش دارند به تصمیم سرمربی، مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه، تمرینات تیم فولاد خوزستان برای بازی با استقلال بدون حضور تماشاگران و پشت درب های بسته انجام می شود.
زهره بخش با بیان این که در مقابل استقلال بازیکن محرومی نخواهیم داشت افزود: خوشبختانه ایوب والی کاپیتان تیم که در بازی با پیکان محروم بود، بعد از یک جلسه محرومیت به ترکیب اصلی برگشته است که این موضوع کمک بسیاری به ما خواهد کرد.
وی در ادامه به بازی دوستانه تیمش در مقابل ملی حفاری اهواز اشاره کرد و گفت: برای هماهنگی بیشتر در بازی برابر استقلال، یک بازی دوستانه با تیم دسته سومی ملی حفاری برگزار می کنیم.
به گزارش ایرنا تیم فولاد خوزستان که در حال حاضر با کسب ۳۸ امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم دوم در پله سوم جدول قرار گرفته است از ساعت ۱۶ روز شنبه پنجم اسفندماه در اهواز به مصاف تیم استقلال می رود.