نعمتی: بی‌معرفتی است اگر در این شرایط پرسپولیس را ترک کنم

به گزارش اسکای۳، سیامک نعمتی در این رابطه می‌گوید: اگر بنا به رفتن بود، همان نیم‌فصل می‌رفتم. من در نقل و انتقالات نیم‌فصل ۵ پیشنهاد خوب از تهران و شهرستان داشتم اما در پرسپولیس ماندم.
وی ادامه می‌دهد: ماندم چون احساس کردم پرسپولیس به همه بازیکنانش احتیاج دارد. تیم من با حکم فیفا از نقل و انتقالات تابستانی لیگ بعد هم محروم است و بی‌معرفتی است بخواهم این تیم را ترک کنم.

هافبک جوان پرسپولیس اضافه می‌کند: ضمن آنکه پرسپولیس قهرمان لیگ برتر ایران است و در لیگ هفدهم نیز فاصله خود را در صدر جدول حفظ کرده است، این تیم شانس اول قهرمانی در فصل جاری است و چرا باید تیم قهرمان را ترک کنم؟

نعمتی خاطرنشان می‌کند: لطفاً هواداران به شایعات توجه نکنند. متأسفانه حرف‌هایی زده و اخباری ساخته می‌شود که هیچ منبع موثقی ندارد و نباید آن را باور کرد.

وی در خصوص بازی با السد می‌گوید: بازی راحتی پیش رو نداریم. السد در خانه بازی می‌کند و با نسف‌قرشی قابل مقایسه نیست اما با این حال ما دنبال برد هستیم. به قطر می‌رویم که با سه امتیاز برگردیم و مطمئن هستیم در قطر تنها نخواهیم بود چرا که هموطنان ایرانی برای تشویق پرسپولیس به استادیوم خواهند آمد.