ویژه ها
» فوتبال ملی » نقطه قوت استقلال ار زبان شفر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۹

 کد خبر: 27039
 24 بازدید
 دیدگاه‌ها برای نقطه قوت استقلال ار زبان شفر بسته هستند

نقطه قوت استقلال ار زبان شفر

شفر در خصوص شناختش از الهلال گفت: بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و آنالیز کردیم. می دانیم که بازیکنان گران قیمتی را جذب کردند اما تمرکز ما روی تیم خودمان است.

نقطه قوت استقلال ار زبان شفر

به گزارش اسکای۳، وینفرد شفر، سرمربی استقلال در نشست خبری دیدار با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من از شرایطی که داریم خوشحال نیستم. ما در کشور زیبای عمان بازی می کنیم اما اگر بازی خانگی در تهران برگزار می شد، حداقل ۷۰ یا ۸۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می آمدند و خیلی بهتر بود که بازی در تهران برگزار می شد اما این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: ما آماده سازی خوبی در قطر انجام دادیم و در عمان نیز به تمرینات ادامه دادیم. می دانیم بازی سختی داریم و بازیکنان نیز این موضوع را می دانند اما روحیه تیمی بالایی داریم. امیدوارم نتیجه خوبی برابر الهلال کسب کنیم.

شفر در خصوص شناختش از الهلال گفت: بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و آنالیز کردیم. می دانیم که بازیکنان گران قیمتی را جذب کردند اما تمرکز ما روی تیم خودمان است. ما بازیکنان جوان و ملی پوشو با تجربه خوبی داریم اما کار گروهی و روحی ما هم فوق العاده است. کاری که در تمرینات انجام دادیم، امیدواریم در زمین پیاده شود تا نتیجه مطلوب کسب کنیم.

وی در پایان در خصوص بازی تیمش با الریان قطر گفت: برابر الریان ۱۵ دقیقه خوب نبودیم و بازیکنان تمرکز نداشتند. رفته به رفته بهتر شدیم و در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم و فرصت های زیادی داشتیم و می توانستیم برنده میدان باشیم.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات