ویژه ها
» فوتبال ملی » وزیر ورزش: اینفانتینو مشکل میزبانی تیم های ایرانی را حل می کند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۰

 کد خبر: 27604
 23 بازدید
 دیدگاه‌ها برای وزیر ورزش: اینفانتینو مشکل میزبانی تیم های ایرانی را حل می کند بسته هستند

وزیر ورزش: اینفانتینو مشکل میزبانی تیم های ایرانی را حل می کند

وزیر ورزش و جوانان گفت:­ رئیس فدراسیون فوتبال جهانی (فیفا) موافق میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم های عربستانی است و این مشکل را حل خواهد کرد.

وزیر ورزش: اینفانتینو مشکل میزبانی تیم های ایرانی را حل می کند

به گزارش اسکای۳، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه دیدار با جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با اشاره به گفتگو با وی در خصوص چند محور ورزشی گفت: در زمینه حمایت برای گسترش فوتبال ایران و اعزام مدرسان مختلف و نیز حضور مربیان و مدیران فوتبال ایران در جلسات و همایش های فیفا تبادل نظر داشتیم.

*** با توجه به پنج ستاره بودن فدراسیون فوتبال ایران، فیفا باید از موفقیت های کشورمان حمایت کند.
سلطانی فر در خصوص فوتبال بانوان ایران گفت: در مورد گسترش فوتبال بانوان ایران، اینفانتینو ابراز رضایت کرد؛ چرا که تعدادی از بانوان ایرانی در ایران فعالیت می کنند.
وی درباره میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: اعلام کردیم ایران کشور امنی است؛ چون بسیاری از کشورهای منطقه که درگیر جنگ هستند برای بازی، ایران را به عنوان میزبان انتخاب می کنند و ایران به جز داشتن زیرساخت های مهم، کشور امنی نیز است.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: این نگاه فیفا که سیاست، دخالتی در ورزش ندارد باید کنفدراسیون فوتبال آسیا هم داشته باشد و رئیس فیفا در این خصوص صحبت خواهد کرد و از دوره آینده، ما میزبان بازی های خودمان هستیم و اینفانتینو موافق و پیگیر مشکل میزبانی است تا حل شود.
سلطانی فر با اشاره به سفر کوتاه رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به ایران و تماشای او از مسابقه دربی پایتخت گفت: دستاوردهای زیادی از این سفر به دست آوردیم و تعامل خوبی در این خصوص انجام شده است.
وی با بیان این که رئیس فدراسیون جهانی فوتبال از او برای حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دعوت کرده است، افزود: گمان کنم این دعوت از رئیس جمهور هم در دیدار با او صورت گیرد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات