پورموسوی: روی غافلگیری گل خوردیم

به گزارش اسکای۳، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از عملکرد شاگردانش به خصوص در نیمه دوم مقابل صنعت نفت آبادان تمجید کرد.

 سید اکبر پورموسوی بعد از تساوی یک بر یک مردانش مقابل صنعت نفت آبادان در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، با حضور در نشست خبری اظهار داشت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. کل جریان بازی دست ما بود و روی غافلگیری گل خوردیم. نفت هم خوب بازی کرد و با توجه به حذف از جام حذفی، به لحاظ روحی – روانی روی آنها کار شده بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در ادامه افزود: روی هم رفته نسبت به بازی قبل بهتر شدیم. شاید حساسیت‌های دربی باعث شود که تیمی عقب بایستد، اما سعی می‌کنیم هفته به هفته و با توجه به شناخت‌مان نفرات‌مان را انتخاب کنیم. نباید امتیازات خانگی را از دست بدهیم، چون کارمان سخت می‌کند. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که نیمه دوم با تمام وجود بازی کرده و نمی‌خواستند بازنده باشند.

وی در خصوص اینکه آیا تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود، گفت: صد درصد باید می‌بردیم. بازیکن ما دقیقه ۸۰ توپ را بیرون زد، این هم طبیعت فوتبال است و هنوز هم به جریان مسابقات امیدواریم.

پورموسوی در خصوص اینکه آیا حمایت‌های لازم از تیمش صورت می‌گیرد یا نه، یادآور شد: دو، سه هفته پیش صحبتی کردم و قرار شد پیگیری شود، اما این اتفاق نیفتاد. ما نیاز به حمایت طالقاتی رئیس هیئت فوتبال و هدایت ممبینی عضو هیئت رئیسه فدراسیون داریم. فرقی نمی‌کند نفت یا فولادخوزستان، ما نیاز به حمایت داریم. با توجه به اینکه بازی‌ها سخت می‌شود، نیاز به حمایت داریم.

وی همچنین در تمجید از بازیکنانش اظهار داشت: ما سعی می‌کنیم ترکیب‌مان را هفته به هفته آماده کنیم. چیزی که الان وجود دارد، این است که نباید امتیاز خانگی از دست بدهیم تا کارمان سخت شود. در کل به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. آنها مخصوصاً در نیمه دوم با تمام وجود بازی کردند و نمی‌خواستند ببازند. انرژی بازیکنانم قابل تقدیر و ستایش است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان در مورد عدم حضور سینا مریدی به‌عنوان بازیکن اصلی در زمین، گفت: از این بازیکن زمانی استفاده می‌کنیم که فضا باشد. سینا مریدی یک بازیکن سرعتی است و زمانی که فضا باشد می‌توان او را به میدان فرستاد. این فاصله در نیمه دوم فاصله به وجود آمد و فاصله بین خطوط صنعت نفت زیاد شد که ما هم از مریدی استفاده کردیم. هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.