ویژه ها
» فوتبال ملی » پیروانی: اختلاف ما و استقلال در مسجل شدن قهرمانی تیم‌مان است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۲۱:۵۲

 کد خبر: 27490
 24 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پیروانی: اختلاف ما و استقلال در مسجل شدن قهرمانی تیم‌مان است بسته هستند

پیروانی: اختلاف ما و استقلال در مسجل شدن قهرمانی تیم‌مان است

افشین پیروانی بعد از پیروزی یک بر صفر این تیم برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: تیم ما خوب بود. همیشه فشار قبل از داربی وجود دارد. مهم این بود به قهرمانی نزدیک شویم و خدا را شکر پیروز شدیم.

پیروانی: اختلاف ما و استقلال در مسجل شدن قهرمانی تیم‌مان است

به گزارش اسکای۳،افشین پیروانی بعد از پیروزی یک بر صفر این تیم برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: تیم ما خوب بود. همیشه فشار قبل از داربی وجود دارد. مهم این بود به قهرمانی نزدیک شویم و خدا را شکر پیروز شدیم.

او درباره اعتراضی که در ابتدای نیمه نخست به داور مسابقه داشت، گفت: به خاطر رنگ پیراهن دروازه بان و تیم داوری معترض بودم که در نیمه دوم بهتر شد. فکر می کنم نباید لباس داور و دروازه بان همرنگ باشد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی استقلال و پرسپولیس پیش از داربی و بالا بودن روحیه هر دو تیم گفت: آنها هم بردند اما تفاوت دو تیم این است که قهرمانی ما مسجل است و اختلاف امتیازی بالا نشان از قدرت ما دارد. مطمئن باشید بازی خوبی در داربی انجام می دهیم و ان‌شاء‌الله قهرمان لیگ برتر می شویم.

پیروانی درباره اینکه می‌توانند قهرمانی خود را در داربی مسجل کنند، گفت: ما قبل از داربی هم قهرمان هستیم. قهرمان شدن ساده تر از حفظ قهرمانی است. کسب دومین قهرمانی نشان از قدرت تیم ما دارد. برای داربی آماده می شویم و ان شاء آلله هواداران از ما حمایت کنند.

او درباره انتقاد برخی از پیشکسوتان از این تیم با شکست مقابل السد قطر تاکید کرد: همه آزاد هستند از تیم انتقاد کنند. پیشکسوتان سال ها برای تیم زحمت کشیدند و دوست داشتنی و قابل احترام هستند. روش گفتن انتقاد متفاوت است. از پیشکسوتان ممنونم که همیشه از تیم حمایت کردند. در نهایت همه باید دست به دست بدهیم که بازیکنان بهترین نمایش را در زمین داشته باشند.

پیروانی درباره شرایط این تیم در لیگ برتر و ایجاد غرور کاذب در این تیم در آسیا گفت: بحث غرور نیست. تیم‌های آسیایی قوی هستند. در آسیا باید بالای نود درصد خوب باشید. السد تیم کاملی بود. من فوتبالیست بودم و منطق می گوید السد تیم قوی و خوبی بود. در گروه های دیگر هم تیم ها خوب هستند. پرسپولیس هم تیم خوبی است و با یک باخت نباید فکر کنیم کار تمام شده است.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات