ویژه ها
» فوتبال ملی » پیشنهاد جالب فغانی به کمیته داوران برای دربی استقلال و پرسپولیس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۲

 کد خبر: 27226
 29 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پیشنهاد جالب فغانی به کمیته داوران برای دربی استقلال و پرسپولیس بسته هستند

پیشنهاد جالب فغانی به کمیته داوران برای دربی استقلال و پرسپولیس

فغانی اظهارداشت: با توجه به اینکه بنده چهار بار قضاوت دربی را بر عهده داشتم پیشنهادم به کمیته داوران این است که قضاوت این بازی را به یکی از داوران بین المللی بدهند.

پیشنهاد جالب فغانی به کمیته داوران برای دربی استقلال و پرسپولیس

به گزارش اسکای۳، فغانی اظهارداشت: با توجه به اینکه بنده چهار بار قضاوت دربی را بر عهده داشتم پیشنهادم به کمیته داوران این است که قضاوت این بازی را به یکی از داوران بین المللی بدهند.

علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال ایران در خصوص اینکه وی یکی از نامزدهای قضاوت در دربی ۸۶ است اظهار داشت: با توجه به اینکه بنده چهار بار قضاوت دربی را بر عهده داشتم پیشنهادم به کمیته داوران این است که قضاوت این بازی را به یکی از داوران بین المللی بدهند.

وی ادامه داد: موعود بنیادی‌فر و پیام حیدری با توجه به اینکه داور بین المللی هستند و همچنین با حضور این فانتینیو برای تماشای این بازی بهتر است قضاوت به اشین دو عزیز داده شود تا اعتماد فیفا به آنها برای حضور در مسابقات آسیایی و قضاوت بیشتر شود. من مطمئن هستم بچه‌ها می‌توانند توانایی خود را نشان دهند.

فغانی در خصوص مصوبه جدید هیئت رئیسه فدراسیون در خصوص پرداخت پاداش به داوران جام جهانی افزود: در آخرین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون مصوب شد به تیم داوری ایران که در جام جهانی حضور دارند همانند تیم ملی از سوی دولت پاداش پرداخت شود که جا دارد از حمایت‌ه ای فدراسیون در این باره تشکر کنم همچنین آقای تاج و ساکت به ما اعلام کردند آمادگی هر گونه همکاری را برای داوران جام جهانی برای حضور هر چه پرقدرت‌تر در جام جهانی انجام دهند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات