ویژه ها
» فوتبال ملی » کری عجیب یک استقلالی برای قطری ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱

 کد خبر: 26928
 28 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کری عجیب یک استقلالی برای قطری ها بسته هستند

کری عجیب یک استقلالی برای قطری ها

عضو هیات مدیره استقلال می‌گوید این تیم نمایش بسیار خوبی را مقابل الهلال انجام می‌دهد. جواد قراب گفت:من به مصاف با الهلال خیلی خوشبین هستم.

کری عجیب یک استقلالی برای قطری ها

به گزارش اسکای۳، جواد قراب درباره وضعیت استقلال پیش از مصاف برابر الهلال عربستان گفت:

نمایشی که مقابل الریان انجام دادیم، واقعا شبیه استقلال این چند وقت نبود و بازیکنان استقلال فوق العاده خوب کار کردند. بازیکنان استقلال در سطح بین‌المللی بازی کردند و البته ابایی ندارم از این که بگویم یکی دو اشتباه فردی هم داشتیم ولی در مجموع استقلال خیلی خوب شده است. به خود بازیکنان هم گفتم که شفر در استقلال یک انقلاب ایجاد کرده است. آیا این علی قربانی که مقابل الریان بازی کرد، همان علی قربانی دو ماه پیش بود؟ او مدام در حال جنگندگی بود و بسیار خوب کار کرد. من قول می‌دهم که استقلال مقابل الهلال هم مردانه می‌جنگد و بازی خوبی را به نمایش می‌گذارد. درست است که الهلال خرج‌های میلیاردی کرده ولی ما هم تیم خوبی هستیم و بازی خوبی ارائه می‌دهیم.

جواد قراب افزود:

من به مصاف با الهلال خیلی خوشبین هستم. مامه تیام به تمرینات گروهی اضافه شده و مطمئنم که به زودی راه می‌افتد. او بازیکن خوبی است و نیاز به زمان دارد. من خودم وقتی که از برق به استقلال آمدم، بازیکن خوبی بودم ولی شش هفته اول که در استقلال بودم اصلا نمی‌توانستم بازی کنم. بازیکنی که به استقلال می‌آید نیاز به زمان دارد.

جواد قراب عضو هیات مدیره استقلال درباره شرایط این باشگاه هم گفت:

با هر شرایطی که شده ما در استقلال تلاش می‌کنیم بدهی‌ها را پرداخت کنیم و پرداختی به بازیکنان را در اوایل سال پیش رو به ۸۰ درصد برسانیم. از آن طرف ما تلاش می‌کنیم که قهرمان جام حذفی شویم. این استقلال متحول شده و من به شما می‌گویم که در داربی هم نمایش فوق العاده‌ای خواهیم داشت. در بازی با الریان یکی از مسئولان فوتبالی قطر کنارم نشسته بود و به او گفتم در تهران چهار گل به شما می‌زنیم چون با هوادارانمان، قدرت ما بیشتر می‌شود. اگر وضعیت تیم خوب شده، ناشی از همدلی صورت گرفته در باشگاه است و مجموعه باشگاه استقلال خوب شده است.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات