ویژه ها
» فوتبال ملی » کمالوند: تنها دلخوشی این مردم، فوتبال است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۱:۵۷

 کد خبر: 25930
 19 بازدید
 دیدگاه‌ها برای کمالوند: تنها دلخوشی این مردم، فوتبال است بسته هستند

کمالوند: تنها دلخوشی این مردم، فوتبال است

دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. فراز کمالوند در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: من قصد نداشتم در نشست خبری شرکت کنم، اما به احترام شما شرکت کردم. من بنا ندارم درباره بازی صحبت کنم، اما یکسری صحبت‌ها دارم که بگویم.

کمالوند: تنها دلخوشی این مردم، فوتبال است

به گزارش اسکای۳، دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.فراز کمالوند در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: من قصد نداشتم در نشست خبری شرکت کنم، اما به احترام شما شرکت کردم. من بنا ندارم درباره بازی صحبت کنم، اما یکسری صحبت‌ها دارم که بگویم.مدت‌ها است که شهری به نام آبادان وجود ندارد. گرد و خاک و مشکلات زیاد، مشکلات باقی مانده از جنگ باعث شده که آبادان به یک ویرانه تبدیل شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از وضعیت معیشتی مردم این شهر انتقاد کرد.

دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. فراز کمالوند در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: من قصد نداشتم در نشست خبری شرکت کنم، اما به احترامشما شرکت کردم. من بنا ندارم درباره بازی صحبت کنم، اما یکسری صحبت‌ها دارم که بگویم. مدت‌ها است که شهری به نام آبادان وجود ندارد. گرد و خاک و مشکلات زیاد، مشکلات باقی مانده از جنگ باعث شده که آبادان به یک ویرانه تبدیل شود.

او افزود: به کسانی که دوست دارند آبادان همین طور باقی بماند تبریک می‌گویم. هر موقع جنگ شد و بنا شد که از سرزمینمان دفاع کنیم یاد مردم آبادان می‌افتیم. بی‌عدالتی و بی‌انصافی در ورزش و فوتبال ما موج می‌زند. هیچ چیز در فوتبال منصفانه نیست. تنها دلخوشی این مردم مظلوم فوتبال است. این را هم از آن‌ها بگیرید تا خیال‌تان راحت شود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات