گرشاسبی: برای قهرمانی در آسیا ناامید نیستیم

به گزارش اسکای۳، حمیدرضا گرشاسبی با اشاره به پیروزی سه بر صفر پرسپولیس برابر نسف‌قارشی در اولین جدال آسیایی این تیم اظهار داشت: هنوز این شروع بازی‌ها بود و می‌خواهیم همین روند را با قدرت ادامه دهیم. از کسب این پیروزی خیلی خوشحالم و امیدوارم این روند را تا مراحل پایانی حفظ کنیم.

 

وی در رابطه با اینکه آیا با این شروع قدرتمند می‌توانیم منتظر قهرمانی پرسپولیس در آسیا هم باشیم، اضافه کرد: هدف و برنامه ما همین است. امیدوارم بازیکنان همین روند را حفظ کنند. می‌توانیم به جایگاه خوبی برسیم و برای قهرمانی هم قطعا ناامید نیستیم.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با پشتیبانی کادر مدیریتی باشگاه از تیم در مسابقاتت لیگ قهرمانان آسیا هم تصریح کرد: کادر مدیریت تمام کارهایی که لازم بوده را برای پشتیبانی تیم انجام داده و هیچ کوتاهی برای حمایت از تیم نخواهیم داشت. پشتیبانی کامل را ما انجام می‌دهیم و موفقیت در آسیا دیگر ملزم به همت بازیکنان است.

 

گرشاسبی در مورد صحبت‌های علی دایی در مورد طلبش از پرسپولیس تصریح کرد: هر چیزی آقای دایی در مورد این مساله گفته درست است.

 

وی در مورد پاداش‌های اعضای تیم در صورت پیروزی در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: هنوز پاداش خاصی پیش‌‌بینی نشده است. فعلا زود است که بخواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم و بعدا این مساله را اعلام خواهیم کرد.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد حق پخش بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و سهم پرسپولیس از این موضوع تصریح کرد: جدول خاصی برای این موضوع وجود دارد و طبق این جدول به همه تیم‌ها بعدا درصدی اختصاص می‌یابد.

 

گرشاسبی در رابطه با احتمال رویارویی پرسپولیس با حریفان عربستانی  در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا و بحث میزبانی از تیم‌های عربستانی تصریح کرد: ما در مورد این مسئله تابع سیاست های کلان کشور هستیم و باید ببینیم تصمیم مسئولان مربوطه در این مورد چیست. ما طبق این چارچوب سعی می‌کنیم حرکت کنیم و باید خودمان را با مراجعی که برای ما تعیین تکلیف می‌کنند، هماهنگ کنیم. استقلال درحال حاضر در عمان مقابل حریفان عربستانی به میدان خواهد رفت.

 

وی در رابطه با اینکه آیا پرسپولیس هم عمان را به عنوان کشور ثالث معرفی خواهد کرد، تصریح کرد: هنوز در اینباره تصمیم خاصی نگرفتیم و هنگامی که به مرحله بعد صعود کردیم، مشخص می‌کنیم کجا برابر حریف به میدان می‌رویم.